# אום אל-פחם: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

אום אל-פחם בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.8%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (90.4%). תוצאות לפי רשימות ול־20 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 33,532. שיעור הצבעה: 79.8%. קלפיות: 63.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת אום אל-פחם במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A2710)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הרשימה המשותפת | 30,304 | 90.4% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 2,652 | 7.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 258 | 0.8% | 6.4% |
| הליכוד | 37 | 0.1% | 20.5% |
| ישר! | 23 | 0.1% | 16.1% |
| ש&quot;ס | 15 | 0.0% | 5.3% |
| ביחד | 11 | 0.0% | 9.3% |
| הציונות הדתית | 3 | 0.0% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 2 | 0.0% | 5.9% |
| עמך ישראל | 2 | 0.0% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 1 | 0.0% | 5.7% |
| יתר הרשימות | 224 | 0.7% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 79.8% | 0.2% | 0.9% | 98.3% |
| 2022 | 38.3% | 1.2% | 1.5% | 96.5% |
| 2021 | 33.1% | 1.6% | 3.7% | 94.2% |
| 2020 | 63.1% | 0.4% | 0.7% | 98.5% |
| 2019 · ספט׳ | 51.3% | 0.5% | 2.8% | 95.8% |
| 2019 · אפר׳ | 45.1% | 1.5% | 6.0% | 92.0% |
| 2015 | 67.4% | 0.3% | 2.3% | 97.0% |
| 2013 | 56.7% | 1.0% גוש הימין | 2.5% גוש המרכז-שמאל | 95.6% |
| 2009 | 59.0% | 0.5% גוש הימין | 0.8% גוש המרכז-שמאל | 98.0% |
| 2006 | — | 1.1% גוש הימין | 7.5% גוש המרכז-שמאל | 90.1% |
| 2003 | 60.2% | 1.2% גוש הימין | 4.2% גוש המרכז-שמאל | 29.0% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| קטאין אלשומר | 4,151 | 82.3% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.8% | 98.2% |
| ראס אלהיש | 4,013 | 78.4% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.6% | 98.6% |
| אלעיון | 3,288 | 79.7% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.8% | 98.4% |
| אלג'דוע | 3,006 | 76.9% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.8% | 98.3% |
| ואדי אלנסור | 2,378 | 81.0% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.9% | 98.7% |
| עין אבראהים | 1,997 | 80.3% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 1.1% | 97.9% |
| אסכנדר | 1,932 | 78.8% | הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.8% | 98.2% |
| אלבאטן | 1,852 | 81.2% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 1.2% | 98.0% |
| אלסת ח'יזראן | 1,518 | 82.6% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.6% | 98.2% |
| אלשרפה | 1,193 | 83.1% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.8% | 98.7% |
| עיראק אלשבאב | 1,138 | 82.4% | הרשימה המשותפת | 0.0% | 1.2% | 97.9% |
| עין אלד'רוה | 1,119 | 79.7% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.4% | 98.7% |
| אלח'דור | 1,100 | 75.5% | הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.7% | 98.6% |
| אלע'זאלאת | 1,070 | 74.7% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.5% | 97.7% |
| אלמלסאא | 886 | 74.3% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.7% | 98.9% |
| אבו לאחם | 648 | 88.6% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.2% | 98.3% |
| אלביאר | 617 | 89.7% | הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.2% | 99.2% |
| אלמסיאת | 555 | 78.5% | הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.4% | 98.2% |
| קחאוש | 554 | 73.1% | הרשימה המשותפת | 0.4% | 2.2% | 96.4% |
| עין אלשערה | 517 | 78.4% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 2.3% | 96.3% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
