# יבנה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

יבנה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.9%, במקום הראשון הליכוד (35.7%). תוצאות לפי רשימות ול־9 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 31,802. שיעור הצבעה: 79.9%. קלפיות: 65.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת יבנה במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A2660)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| הליכוד | 11,348 | 35.7% | 20.5% |
| ישר! | 5,807 | 18.3% | 16.1% |
| ביחד | 3,364 | 10.6% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 3,209 | 10.1% | 5.7% |
| ש&quot;ס | 1,825 | 5.7% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 1,596 | 5.0% | 5.9% |
| המילואימניקים | 1,406 | 4.4% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 1,165 | 3.7% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 1,033 | 3.2% | 6.4% |
| עמך ישראל | 651 | 2.0% | 1.7% |
| יהדות התורה | 146 | 0.5% | 5.5% |
| נעם | 40 | 0.1% | 0.2% |
| רע&quot;ם | 13 | 0.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 12 | 0.0% | 8.8% |
| יתר הרשימות | 187 | 0.6% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 79.9% | 55.6% | 37.1% | 0.1% |
| 2022 | 75.6% | 62.4% | 35.9% | 0.1% |
| 2021 | 71.0% | 52.3% | 46.2% | 0.0% |
| 2020 | 74.9% | 62.4% | 37.2% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 74.1% | 57.0% | 42.2% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 74.6% | 62.0% | 32.2% | 0.1% |
| 2015 | 74.5% | 67.8% | 30.8% | 0.0% |
| 2013 | 67.9% | 58.0% גוש הימין | 36.5% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 64.7% | 61.2% גוש הימין | 36.2% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 45.4% גוש הימין | 47.8% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 68.1% | 64.3% גוש הימין | 33.6% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| נאות רבין | 10,320 | 84.5% | הליכוד | 48.8% | 42.9% | 0.0% |
| נאות בגין | 3,371 | 81.6% | הליכוד | 52.5% | 40.3% | 0.1% |
| נאות בן גוריון | 3,221 | 73.5% | הליכוד | 71.4% | 21.6% | 0.1% |
| נווה אילן - צבאי | 3,095 | 80.4% | ישר! | 28.8% | 66.3% | 0.2% |
| נאות שמיר | 2,970 | 86.5% | הליכוד | 53.7% | 35.8% | 0.1% |
| רמות ויצמן | 2,633 | 71.9% | הליכוד | 73.2% | 21.1% | 0.1% |
| נאות שז&quot;ר | 2,366 | 76.4% | הליכוד | 74.1% | 19.3% | 0.0% |
| נאות אשכול | 1,983 | 72.7% | הליכוד | 81.6% | 13.3% | 0.1% |
| נווה אילן - אזרחי | 1,843 | 79.7% | הליכוד | 43.2% | 50.4% | 0.2% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
