# זרזיר: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

זרזיר בבחירות 2026: שיעור הצבעה 78.4%, במקום הראשון רע"ם (82.6%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 4,915. שיעור הצבעה: 78.4%. קלפיות: 10.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת זרזיר במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A975)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| רע&quot;ם | 4,058 | 82.6% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 464 | 9.4% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 179 | 3.6% | 6.4% |
| ישר! | 102 | 2.1% | 16.1% |
| הליכוד | 34 | 0.7% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 16 | 0.3% | 5.9% |
| ביחד | 13 | 0.3% | 9.3% |
| המילואימניקים | 7 | 0.1% | 2.7% |
| ש&quot;ס | 5 | 0.1% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 1 | 0.0% | 5.7% |
| יהדות התורה | 1 | 0.0% | 5.5% |
| הציונות הדתית | 1 | 0.0% | 5.1% |
| יתר הרשימות | 34 | 0.7% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 78.4% | 0.9% | 6.3% | 92.0% |
| 2022 | 44.4% | 4.1% | 12.5% | 82.9% |
| 2021 | 34.4% | 14.8% | 23.3% | 60.6% |
| 2020 | 53.4% | 4.4% | 26.8% | 66.9% |
| 2019 · ספט׳ | 48.8% | 4.4% | 50.0% | 42.7% |
| 2019 · אפר׳ | 36.2% | 7.9% | 64.1% | 22.8% |
| 2015 | 48.7% | 11.9% | 22.9% | 61.4% |
| 2013 | 48.7% | 14.4% גוש הימין | 42.8% גוש המרכז-שמאל | 40.6% |
| 2009 | 35.7% | 14.5% גוש הימין | 20.4% גוש המרכז-שמאל | 61.8% |
| 2006 | — | 12.2% גוש הימין | 45.3% גוש המרכז-שמאל | 40.8% |
| 2003 | 43.8% | 22.4% גוש הימין | 40.1% גוש המרכז-שמאל | 35.4% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| זרזיר | 4,915 | 78.4% | רע&quot;ם | 0.9% | 6.3% | 92.0% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
