# זכרון יעקב: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

זכרון יעקב בבחירות 2026: שיעור הצבעה 76.7%, במקום הראשון ישר! (28.4%). תוצאות לפי רשימות ול־7 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 14,995. שיעור הצבעה: 76.7%. קלפיות: 30.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

[פתיחת זכרון יעקב במפה האינטראקטיבית](https://voteisrael.co.il/he/#sel=loc%3A9300)

## קולות לפי רשימות, 2026

| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
| --- | --- | --- | --- |
| ישר! | 4,255 | 28.4% | 16.1% |
| ביחד | 2,441 | 16.3% | 9.3% |
| הליכוד | 2,172 | 14.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 2,137 | 14.3% | 6.4% |
| יהדות התורה | 713 | 4.8% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 698 | 4.7% | 5.9% |
| ש&quot;ס | 681 | 4.5% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 638 | 4.3% | 5.1% |
| המילואימניקים | 461 | 3.1% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 415 | 2.8% | 5.7% |
| עמך ישראל | 276 | 1.8% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 36 | 0.2% | 8.8% |
| רע&quot;ם | 32 | 0.2% | 5.9% |
| נעם | 8 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 32 | 0.2% |  |

## הגושים בכל מערכות הבחירות

| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| 2026 | 76.7% | 30.8% | 63.6% | 0.5% |
| 2022 | 71.2% | 35.9% | 62.3% | 0.5% |
| 2021 | 71.9% | 28.4% | 70.1% | 0.2% |
| 2020 | 72.0% | 38.1% | 61.2% | 0.5% |
| 2019 · ספט׳ | 72.5% | 35.4% | 64.1% | 0.2% |
| 2019 · אפר׳ | 74.6% | 37.3% | 58.1% | 0.1% |
| 2015 | 77.0% | 44.4% | 54.3% | 0.1% |
| 2013 | 74.7% | 36.9% גוש הימין | 57.9% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2009 | 71.8% | 39.1% גוש הימין | 56.2% גוש המרכז-שמאל | 0.5% |
| 2006 | — | 28.7% גוש הימין | 66.1% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 73.4% | 48.1% גוש הימין | 49.0% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

## שכונות, 2026

| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| נווה רמז | 3,841 | 77.3% | ישר! | 20.0% | 74.7% | 0.4% |
| מערב המושבה | 2,837 | 75.6% | ישר! | 31.0% | 63.4% | 0.5% |
| חלומות זכרון יעקב | 1,997 | 80.7% | ישר! | 47.8% | 48.1% | 0.4% |
| מרכז המושבה | 1,969 | 74.2% | ישר! | 24.8% | 68.5% | 0.4% |
| נווה שלו והחורש | 1,658 | 77.9% | ישר! | 16.7% | 78.0% | 1.0% |
| נווה שרת | 1,629 | 75.6% | הליכוד | 40.8% | 52.7% | 0.1% |
| מול היקב והגורן | 1,064 | 75.2% | הליכוד | 55.1% | 37.9% | 0.2% |

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.
