VoteIsrael

אעצם (שבט): תוצאות הבחירות לכנסת 2026

אעצם (שבט) בבחירות 2026: שיעור הצבעה 75.2%, במקום הראשון רע"ם (93.9%). תוצאות לפי רשימות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 4,550. שיעור הצבעה: 75.2%. קלפיות: 9.

תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת אעצם (שבט) במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
רע"ם4,27493.9%5.9%
הרשימה המשותפת1894.2%8.8%
הדמוקרטים110.2%6.4%
הליכוד80.2%20.5%
ביחד60.1%9.3%
ש"ס60.1%5.3%
ישר!30.1%16.1%
ישראל ביתנו30.1%5.9%
יהדות התורה20.0%5.5%
המילואימניקים20.0%2.7%
עמך ישראל20.0%1.7%
יתר הרשימות441.0%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202675.2%0.4%0.5%98.1%
202239.8%1.2%0.5%96.8%
202130.1%1.1%1.1%96.4%
202043.4%0.4%0.6%98.2%
2019 · ספט׳41.4%1.0%1.6%96.4%
2019 · אפר׳21.4%1.7%4.8%90.0%
201532.2%8.8%6.9%80.8%
201335.1%2.4% גוש הימין1.2% גוש המרכז-שמאל92.7%
200929.2%3.7% גוש הימין3.7% גוש המרכז-שמאל85.7%
2006—4.6% גוש הימין10.5% גוש המרכז-שמאל78.8%
200332.8%9.4% גוש הימין13.1% גוש המרכז-שמאל71.0%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים