תוצאות הבחירות לפי ערים בישראל
איך הצביעו 185 ערים ויישובים בישראל בבחירות לכנסת 2026: שיעור הצבעה, מקום ראשון וקישורים לתוצאות לפי שכונות.
תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
| יישוב | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון |
|---|---|---|---|
| תל אביב -יפו | 309,040 | 65.4% | ישר! |
| ירושלים | 299,415 | 66.0% | יהדות התורה |
| חיפה | 164,847 | 61.9% | ישר! |
| ראשון לציון | 159,205 | 71.7% | הליכוד |
| פתח תקווה | 149,996 | 73.0% | הליכוד |
| נתניה | 129,557 | 60.6% | הליכוד |
| אשדוד | 127,121 | 68.5% | הליכוד |
| באר שבע | 113,940 | 66.9% | הליכוד |
| חולון | 111,064 | 69.0% | הליכוד |
| רמת גן | 106,321 | 71.2% | ישר! |
| בני ברק | 97,462 | 77.7% | יהדות התורה |
| אשקלון | 94,137 | 68.9% | הליכוד |
| רחובות | 86,319 | 73.4% | הליכוד |
| בת ים | 71,087 | 55.2% | הליכוד |
| הרצלייה | 68,906 | 71.4% | ישר! |
| בית שמש | 65,511 | 67.8% | יהדות התורה |
| מודיעין-מכבים-רעות | 63,276 | 79.1% | ישר! |
| כפר סבא | 62,920 | 74.8% | ישר! |
| חדרה | 58,351 | 69.1% | הליכוד |
| רעננה | 53,414 | 71.3% | ישר! |
| לוד | 45,317 | 71.1% | הליכוד |
| ראש העין | 44,447 | 82.4% | הליכוד |
| נצרת | 44,260 | 73.5% | הרשימה המשותפת |
| רמלה | 44,211 | 72.2% | הליכוד |
| הוד השרון | 41,771 | 79.5% | ישר! |
| נהרייה | 41,347 | 67.7% | הליכוד |
| רהט | 37,770 | 84.8% | רע"ם |
| גבעתיים | 37,579 | 74.0% | ישר! |
| קריית גת | 37,231 | 73.3% | הליכוד |
| קריית אתא | 36,308 | 72.4% | הליכוד |
| עפולה | 35,586 | 70.9% | הליכוד |
| אום אל-פחם | 33,532 | 79.8% | הרשימה המשותפת |
| מודיעין עילית | 32,938 | 84.2% | יהדות התורה |
| יבנה | 31,802 | 79.9% | הליכוד |
| רמת השרון | 31,011 | 76.6% | ישר! |
| עכו | 30,540 | 67.4% | הליכוד |
| קריית מוצקין | 30,500 | 70.9% | הליכוד |
| נס ציונה | 28,814 | 78.9% | ישר! |
| קריית אונו | 28,587 | 79.0% | ישר! |
| נתיבות | 28,354 | 79.9% | ש"ס |
| ביתר עילית | 28,028 | 80.6% | יהדות התורה |
| אילת | 27,546 | 51.3% | הליכוד |
| כרמיאל | 27,534 | 64.3% | הליכוד |
| קריית ביאליק | 27,393 | 70.0% | הליכוד |
| פרדס חנה-כרכור | 27,357 | 75.9% | ישר! |
| טייבה | 26,942 | 80.7% | הרשימה המשותפת |
| נוף הגליל | 25,961 | 61.8% | הרשימה המשותפת |
| טבריה | 25,323 | 66.7% | הליכוד |
| שפרעם | 25,231 | 76.7% | הרשימה המשותפת |
| קריית ים | 24,486 | 62.2% | הליכוד |
| אור יהודה | 23,733 | 77.4% | הליכוד |
| אלעד | 22,902 | 84.6% | ש"ס |
| טמרה | 22,476 | 84.0% | הרשימה המשותפת |
| סח'נין | 22,005 | 87.1% | הרשימה המשותפת |
| מעלה אדומים | 21,274 | 73.4% | הליכוד |
| דימונה | 20,976 | 68.7% | הליכוד |
| אופקים | 20,555 | 74.8% | הליכוד |
| שדרות | 20,474 | 72.3% | הליכוד |
| באר יעקב | 19,829 | 82.1% | הליכוד |
| יהוד-מונוסון | 19,502 | 78.5% | הליכוד |
| טירת כרמל | 18,237 | 74.4% | הליכוד |
| באקה אל-גרביה | 18,035 | 80.3% | הרשימה המשותפת |
| גבעת שמואל | 17,944 | 79.4% | הליכוד |
| גדרה | 17,462 | 78.9% | הליכוד |
| חריש | 17,309 | 76.7% | הליכוד |
| טירה | 16,912 | 81.5% | הרשימה המשותפת |
| כפר יונה | 16,672 | 78.6% | הליכוד |
| מבשרת ציון | 16,322 | 76.0% | הליכוד |
| מגדל העמק | 16,173 | 69.5% | הליכוד |
| עראבה | 16,137 | 80.2% | הרשימה המשותפת |
| צפת | 16,021 | 64.2% | הליכוד |
| כפר קאסם | 15,616 | 85.9% | רע"ם |
| גן יבנה | 15,610 | 78.9% | הליכוד |
| יקנעם עילית | 15,200 | 74.3% | הליכוד |
| שוהם | 15,097 | 81.7% | ישר! |
| זכרון יעקב | 14,995 | 76.7% | ישר! |
| גני תקווה | 14,994 | 81.5% | ישר! |
| ערד | 14,806 | 65.8% | יהדות התורה |
| קריית מלאכי | 14,509 | 74.7% | הליכוד |
| אור עקיבא | 14,442 | 71.0% | הליכוד |
| כפר כנא | 14,010 | 80.6% | הרשימה המשותפת |
| נשר | 13,914 | 68.8% | הליכוד |
| מעלות-תרשיחא | 13,632 | 69.2% | הליכוד |
| קדימה-צורן | 13,597 | 78.8% | ישר! |
| קלנסווה | 13,425 | 79.7% | הרשימה המשותפת |
| כפר מנדא | 13,031 | 86.4% | הרשימה המשותפת |
| ג'דיידה-מכר | 12,678 | 78.5% | הרשימה המשותפת |
| כפר קרע | 12,461 | 82.6% | הרשימה המשותפת |
| ערערה | 12,266 | 79.5% | הרשימה המשותפת |
| קריית שמונה | 12,259 | 62.1% | הליכוד |
| קריית טבעון | 12,041 | 75.2% | ישר! |
| מגאר | 11,618 | 64.3% | רע"ם |
| יפיע | 11,614 | 79.0% | הרשימה המשותפת |
| בית שאן | 11,612 | 75.3% | הליכוד |
| אריאל | 11,510 | 67.8% | הליכוד |
| גבעת זאב | 11,446 | 79.8% | ש"ס |
| מג'ד אל-כרום | 10,297 | 85.4% | הרשימה המשותפת |
| תל שבע | 10,265 | 81.2% | רע"ם |
| ריינה | 10,057 | 79.2% | הרשימה המשותפת |
| כסיפה | 9,926 | 85.8% | רע"ם |
| מזכרת בתיה | 9,835 | 80.4% | ישר! |
| דאלית אל-כרמל | 9,457 | 67.3% | ישר! |
| תל מונד | 9,445 | 80.1% | ישר! |
| ערערה-בנגב | 9,428 | 81.6% | רע"ם |
| בנימינה-גבעת עדה | 9,426 | 77.4% | ישר! |
| אכסאל | 9,231 | 82.1% | הרשימה המשותפת |
| חורה | 9,165 | 80.6% | רע"ם |
| אבן יהודה | 9,160 | 77.9% | ישר! |
| מעלה עירון | 9,134 | 79.7% | הרשימה המשותפת |
| טורעאן | 9,100 | 82.7% | הרשימה המשותפת |
| עין מאהל | 8,759 | 84.0% | הרשימה המשותפת |
| לקיה | 8,529 | 82.3% | רע"ם |
| נחף | 8,354 | 82.5% | הרשימה המשותפת |
| דייר אל-אסד | 8,298 | 85.5% | הרשימה המשותפת |
| כאבול | 8,169 | 85.8% | הרשימה המשותפת |
| מסעודין אל-עזאזמה (שבט) | 8,035 | 80.8% | רע"ם |
| אעבלין | 7,982 | 77.5% | הרשימה המשותפת |
| אבו סנאן | 7,912 | 73.2% | הרשימה המשותפת |
| פוריידיס | 7,723 | 78.4% | הרשימה המשותפת |
| ירכא | 7,652 | 62.5% | הליכוד |
| עספיא | 7,326 | 72.7% | ישר! |
| ג'ת | 7,305 | 77.3% | הרשימה המשותפת |
| אזור | 7,301 | 73.0% | הליכוד |
| ג'סר א-זרקא | 7,276 | 70.8% | הרשימה המשותפת |
| דייר חנא | 7,165 | 85.2% | הרשימה המשותפת |
| רכסים | 6,825 | 87.5% | יהדות התורה |
| דבורייה | 6,647 | 81.9% | הרשימה המשותפת |
| מיתר | 6,590 | 77.1% | ישר! |
| כפר יאסיף | 6,563 | 78.0% | הרשימה המשותפת |
| בסמ"ה | 6,504 | 80.9% | הרשימה המשותפת |
| ג'לג'וליה | 6,335 | 84.0% | רע"ם |
| אפרת | 6,321 | 76.1% | הציונות הדתית |
| קריית עקרון | 6,301 | 76.9% | הליכוד |
| עתלית | 6,201 | 77.8% | ישר! |
| כוכב יאיר | 6,160 | 79.3% | ישר! |
| בועיינה-נוג'ידאת | 6,149 | 80.6% | רע"ם |
| ביר אל-מכסור | 6,148 | 80.2% | רע"ם |
| שגב-שלום | 6,110 | 83.4% | רע"ם |
| ירוחם | 6,054 | 72.0% | הליכוד |
| אורנית | 5,720 | 79.1% | ישר! |
| חצור הגלילית | 5,710 | 74.5% | הליכוד |
| בענה | 5,473 | 84.8% | הרשימה המשותפת |
| קרני שומרון | 5,440 | 77.7% | הציונות הדתית |
| צור הדסה | 5,383 | 78.4% | הליכוד |
| בית ג'ן | 5,306 | 54.8% | ישראל ביתנו |
| משהד | 5,219 | 81.3% | רע"ם |
| עומר | 5,071 | 74.6% | ישר! |
| רמת ישי | 5,039 | 79.2% | ישר! |
| זרזיר | 4,915 | 78.4% | רע"ם |
| אלפי מנשה | 4,890 | 77.0% | הליכוד |
| שעב | 4,854 | 85.7% | הרשימה המשותפת |
| עילוט | 4,851 | 77.3% | הרשימה המשותפת |
| פרדסייה | 4,830 | 81.4% | ישר! |
| ראמה | 4,730 | 71.7% | הרשימה המשותפת |
| שער שומרון | 4,701 | 78.2% | הליכוד |
| בסמת טבעון | 4,635 | 77.4% | רע"ם |
| שלומי | 4,591 | 71.1% | הליכוד |
| אעצם (שבט) | 4,550 | 75.2% | רע"ם |
| בית דגן | 4,508 | 78.8% | הליכוד |
| זמר | 4,503 | 81.7% | הרשימה המשותפת |
| קצרין | 4,436 | 63.2% | הליכוד |
| להבים | 4,341 | 74.8% | ישר! |
| אבו גוש | 4,305 | 78.0% | הרשימה המשותפת |
| קיסריה | 4,170 | 69.5% | ישר! |
| אבו רוקייק (שבט) | 4,162 | 71.2% | רע"ם |
| כסרא-סמיע | 4,092 | 61.3% | הליכוד |
| טובא-זנגרייה | 3,929 | 76.9% | רע"ם |
| שבלי - אום אל-גנם | 3,913 | 80.2% | רע"ם |
| צור יצחק | 3,880 | 83.4% | ישר! |
| בני עי"ש | 3,771 | 69.5% | הליכוד |
| אבו רובייעה (שבט) | 3,763 | 77.6% | רע"ם |
| קריית ארבע | 3,640 | 70.3% | הציונות הדתית |
| כעביה-טבאש-חג'אג'רה | 3,588 | 81.5% | רע"ם |
| כפר ורדים | 3,588 | 73.7% | ישר! |
| בת חפר | 3,560 | 79.8% | ישר! |
| עיילבון | 3,555 | 80.1% | הרשימה המשותפת |
| ג'ולס | 3,448 | 65.4% | ישר! |
| פקיעין (בוקייעה) | 3,429 | 70.0% | ישראל ביתנו |
| בית אריה-עופרים | 3,410 | 77.8% | הליכוד |
| בית אל | 3,223 | 80.1% | הציונות הדתית |
| כפר חב"ד | 3,188 | 68.0% | עוצמה יהודית |
| חורפיש | 3,148 | 61.0% | ישראל ביתנו |
| קריית יערים | 3,110 | 79.1% | יהדות התורה |
| גבע בנימין | 3,040 | 76.4% | הליכוד |
| סביון | 3,018 | 72.6% | ישר! |