VoteIsrael

שעב: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

שעב בבחירות 2026: שיעור הצבעה 85.7%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (67.0%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 4,854. שיעור הצבעה: 85.7%. קלפיות: 8.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת שעב במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת3,25367.0%8.8%
רע"ם1,47930.5%5.9%
ישר!310.6%16.1%
הדמוקרטים230.5%6.4%
הליכוד80.2%20.5%
ישראל ביתנו30.1%5.9%
עוצמה יהודית10.0%5.7%
ש"ס10.0%5.3%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות541.1%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202685.7%0.2%1.2%97.5%
202263.6%0.8%5.7%92.9%
202158.9%0.8%3.7%94.9%
202078.1%0.8%0.9%98.0%
2019 · ספט׳70.9%4.0%2.1%86.9%
2019 · אפר׳60.3%5.8%3.9%86.5%
201575.7%2.6%7.1%89.9%
201368.9%3.1% גוש הימין3.7% גוש המרכז-שמאל92.3%
200963.1%2.6% גוש הימין10.3% גוש המרכז-שמאל86.2%
2006—3.0% גוש הימין10.5% גוש המרכז-שמאל84.9%
200381.4%3.6% גוש הימין4.0% גוש המרכז-שמאל87.0%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
שעב4,85485.7%הרשימה המשותפת0.2%1.2%97.5%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים