בית דגן: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
בית דגן בבחירות 2026: שיעור הצבעה 78.8%, במקום הראשון הליכוד (38.9%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 4,508. שיעור הצבעה: 78.8%. קלפיות: 9.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת בית דגן במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 1,753 | 38.9% | 20.5% |
| ישר! | 760 | 16.9% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 487 | 10.8% | 5.7% |
| ביחד | 470 | 10.4% | 9.3% |
| המילואימניקים | 214 | 4.7% | 2.7% |
| ש"ס | 195 | 4.3% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 195 | 4.3% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 183 | 4.1% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 111 | 2.5% | 6.4% |
| עמך ישראל | 96 | 2.1% | 1.7% |
| יהדות התורה | 28 | 0.6% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 2 | 0.0% | 8.8% |
| רע"ם | 1 | 0.0% | 5.9% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 12 | 0.3% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 78.8% | 59.0% | 33.8% | 0.1% |
| 2022 | 75.8% | 66.4% | 32.3% | 0.0% |
| 2021 | 72.5% | 57.3% | 40.7% | 0.1% |
| 2020 | 75.0% | 67.2% | 32.4% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 75.8% | 64.1% | 35.5% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 76.1% | 65.7% | 27.9% | 0.1% |
| 2015 | 78.1% | 70.3% | 28.2% | 0.1% |
| 2013 | 73.0% | 53.9% גוש הימין | 37.1% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 69.7% | 61.6% גוש הימין | 35.6% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 45.2% גוש הימין | 49.7% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 75.2% | 70.7% גוש הימין | 27.4% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| בית דגן | 4,508 | 78.8% | הליכוד | 59.0% | 33.8% | 0.1% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.