ג'לג'וליה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
ג'לג'וליה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 84.0%, במקום הראשון רע"ם (56.3%). תוצאות לפי רשימות ול־5 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 6,335. שיעור הצבעה: 84.0%. קלפיות: 11.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת ג'לג'וליה במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| רע"ם | 3,568 | 56.3% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 2,552 | 40.3% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 159 | 2.5% | 6.4% |
| ישר! | 17 | 0.3% | 16.1% |
| הליכוד | 7 | 0.1% | 20.5% |
| ש"ס | 2 | 0.0% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 1 | 0.0% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 1 | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 1 | 0.0% | 5.1% |
| יתר הרשימות | 27 | 0.4% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 84.0% | 0.2% | 2.8% | 96.6% |
| 2022 | 69.5% | 0.4% | 1.3% | 98.1% |
| 2021 | 59.1% | 0.5% | 8.6% | 90.1% |
| 2020 | 79.6% | 0.1% | 4.6% | 95.1% |
| 2019 · ספט׳ | 74.9% | 0.7% | 11.9% | 87.1% |
| 2019 · אפר׳ | 68.4% | 5.3% | 16.9% | 77.1% |
| 2015 | 82.1% | 0.7% | 9.0% | 90.0% |
| 2013 | 70.9% | 2.6% גוש הימין | 25.0% גוש המרכז-שמאל | 71.4% |
| 2009 | 61.8% | 1.0% גוש הימין | 11.3% גוש המרכז-שמאל | 87.2% |
| 2006 | — | 0.2% גוש הימין | 28.1% גוש המרכז-שמאל | 71.4% |
| 2003 | 80.0% | 0.5% גוש הימין | 29.4% גוש המרכז-שמאל | 69.8% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| אל-מג'ליס | 2,372 | 84.8% | רע"ם | 0.3% | 4.0% | 95.2% |
| אל-חארה אל-ג'נובייה | 1,164 | 83.5% | רע"ם | 0.0% | 1.8% | 97.6% |
| ראס א-טביב | 1,157 | 83.8% | רע"ם | 0.3% | 2.2% | 97.3% |
| א-ראזי | 1,072 | 82.3% | רע"ם | 0.2% | 2.4% | 96.8% |
| אבו אלעון | 570 | 85.4% | רע"ם | 0.0% | 1.6% | 98.4% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.