VoteIsrael

רהט: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

רהט בבחירות 2026: שיעור הצבעה 84.8%, במקום הראשון רע"ם (85.3%). תוצאות לפי רשימות ול־14 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 37,770. שיעור הצבעה: 84.8%. קלפיות: 71.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת רהט במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
רע"ם32,21185.3%5.9%
הרשימה המשותפת4,93613.1%8.8%
הדמוקרטים2010.5%6.4%
ישר!850.2%16.1%
הליכוד790.2%20.5%
ביחד200.1%9.3%
ש"ס150.0%5.3%
ישראל ביתנו130.0%5.9%
עוצמה יהודית90.0%5.7%
המילואימניקים60.0%2.7%
עמך ישראל60.0%1.7%
יהדות התורה30.0%5.5%
הציונות הדתית30.0%5.1%
נעם20.0%0.2%
יתר הרשימות1810.5%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202684.8%0.3%0.8%98.4%
202260.6%1.9%6.6%90.8%
202147.8%6.2%4.9%85.0%
202066.3%0.9%6.0%92.5%
2019 · ספט׳59.5%2.3%12.8%79.6%
2019 · אפר׳49.6%2.4%8.5%88.0%
201558.2%2.3%6.4%88.6%
201356.6%3.4% גוש הימין2.9% גוש המרכז-שמאל91.6%
200940.9%7.2% גוש הימין12.1% גוש המרכז-שמאל77.3%
2006—2.3% גוש הימין25.2% גוש המרכז-שמאל70.3%
200356.5%6.8% גוש הימין25.6% גוש המרכז-שמאל60.6%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
א-סלאח5,48988.0%רע"ם0.4%1.0%98.1%
רהט4,38482.4%רע"ם0.3%0.6%98.6%
א-רחמה3,47279.5%רע"ם0.2%1.2%97.9%
אבו עוביידה3,32584.1%רע"ם0.3%0.6%98.7%
אל-אימאן3,14986.5%רע"ם0.3%0.8%98.3%
אל-פרדוס3,14183.2%רע"ם0.3%0.5%98.9%
אבו סינא2,94984.4%רע"ם0.4%1.2%97.9%
קריית חינוך2,10284.9%רע"ם0.2%2.0%97.2%
א-סנאבל2,00685.7%רע"ם0.2%0.4%98.9%
א-ראזי1,82290.3%רע"ם0.3%0.3%99.2%
אל-בדר1,58685.9%רע"ם0.1%0.9%98.3%
אל-ביאדר1,58181.3%רע"ם0.5%0.8%98.0%
אל-ואדי1,42688.5%רע"ם0.1%0.8%98.7%
אל-עבאס1,33888.0%רע"ם0.4%0.9%98.6%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים