VoteIsrael

אום אל-פחם: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

אום אל-פחם בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.8%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (90.4%). תוצאות לפי רשימות ול־20 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 33,532. שיעור הצבעה: 79.8%. קלפיות: 63.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת אום אל-פחם במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת30,30490.4%8.8%
רע"ם2,6527.9%5.9%
הדמוקרטים2580.8%6.4%
הליכוד370.1%20.5%
ישר!230.1%16.1%
ש"ס150.0%5.3%
ביחד110.0%9.3%
הציונות הדתית30.0%5.1%
ישראל ביתנו20.0%5.9%
עמך ישראל20.0%1.7%
עוצמה יהודית10.0%5.7%
יתר הרשימות2240.7%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202679.8%0.2%0.9%98.3%
202238.3%1.2%1.5%96.5%
202133.1%1.6%3.7%94.2%
202063.1%0.4%0.7%98.5%
2019 · ספט׳51.3%0.5%2.8%95.8%
2019 · אפר׳45.1%1.5%6.0%92.0%
201567.4%0.3%2.3%97.0%
201356.7%1.0% גוש הימין2.5% גוש המרכז-שמאל95.6%
200959.0%0.5% גוש הימין0.8% גוש המרכז-שמאל98.0%
2006—1.1% גוש הימין7.5% גוש המרכז-שמאל90.1%
200360.2%1.2% גוש הימין4.2% גוש המרכז-שמאל29.0%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
קטאין אלשומר4,15182.3%הרשימה המשותפת0.2%0.8%98.2%
ראס אלהיש4,01378.4%הרשימה המשותפת0.2%0.6%98.6%
אלעיון3,28879.7%הרשימה המשותפת0.2%0.8%98.4%
אלג'דוע3,00676.9%הרשימה המשותפת0.2%0.8%98.3%
ואדי אלנסור2,37881.0%הרשימה המשותפת0.1%0.9%98.7%
עין אבראהים1,99780.3%הרשימה המשותפת0.1%1.1%97.9%
אסכנדר1,93278.8%הרשימה המשותפת0.4%0.8%98.2%
אלבאטן1,85281.2%הרשימה המשותפת0.1%1.2%98.0%
אלסת ח'יזראן1,51882.6%הרשימה המשותפת0.3%0.6%98.2%
אלשרפה1,19383.1%הרשימה המשותפת0.2%0.8%98.7%
עיראק אלשבאב1,13882.4%הרשימה המשותפת0.0%1.2%97.9%
עין אלד'רוה1,11979.7%הרשימה המשותפת0.1%0.4%98.7%
אלח'דור1,10075.5%הרשימה המשותפת0.0%0.7%98.6%
אלע'זאלאת1,07074.7%הרשימה המשותפת0.2%1.5%97.7%
אלמלסאא88674.3%הרשימה המשותפת0.2%0.7%98.9%
אבו לאחם64888.6%הרשימה המשותפת0.2%1.2%98.3%
אלביאר61789.7%הרשימה המשותפת0.0%0.2%99.2%
אלמסיאת55578.5%הרשימה המשותפת0.0%0.4%98.2%
קחאוש55473.1%הרשימה המשותפת0.4%2.2%96.4%
עין אלשערה51778.4%הרשימה המשותפת0.2%2.3%96.3%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים