טבריה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
טבריה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 66.7%, במקום הראשון הליכוד (41.0%). תוצאות לפי רשימות ול־13 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 25,323. שיעור הצבעה: 66.7%. קלפיות: 66.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת טבריה במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 10,373 | 41.0% | 20.5% |
| ש"ס | 3,912 | 15.4% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 2,582 | 10.2% | 5.7% |
| יהדות התורה | 2,311 | 9.1% | 5.5% |
| ישר! | 2,176 | 8.6% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 1,128 | 4.5% | 5.9% |
| ביחד | 784 | 3.1% | 9.3% |
| הציונות הדתית | 652 | 2.6% | 5.1% |
| המילואימניקים | 545 | 2.2% | 2.7% |
| עמך ישראל | 388 | 1.5% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 197 | 0.8% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 59 | 0.2% | 8.8% |
| רע"ם | 47 | 0.2% | 5.9% |
| נעם | 17 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 152 | 0.6% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 66.7% | 78.3% | 16.9% | 0.4% |
| 2022 | 61.7% | 82.8% | 16.1% | 0.2% |
| 2021 | 55.7% | 74.8% | 23.9% | 0.1% |
| 2020 | 60.6% | 79.9% | 19.7% | 0.2% |
| 2019 · ספט׳ | 59.9% | 77.1% | 20.3% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 59.3% | 82.4% | 12.1% | 0.1% |
| 2015 | 61.0% | 86.2% | 12.6% | 0.1% |
| 2013 | 54.1% | 73.7% גוש הימין | 20.3% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 50.6% | 77.7% גוש הימין | 20.7% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 64.1% גוש הימין | 32.4% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 57.9% | 80.4% גוש הימין | 17.4% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| קריית שמואל | 4,381 | 70.1% | ש"ס | 85.0% | 11.4% | 0.4% |
| שיכון עובדים | 3,646 | 67.0% | הליכוד | 70.0% | 23.9% | 0.1% |
| אחוזת כינרת | 3,023 | 62.3% | הליכוד | 67.6% | 26.4% | 0.7% |
| שיכון ד' | 2,629 | 67.8% | הליכוד | 89.3% | 8.4% | 0.1% |
| שיכון ג' | 1,936 | 70.4% | הליכוד | 86.7% | 9.2% | 0.2% |
| מורדות טבריה | 1,847 | 67.5% | הליכוד | 66.2% | 26.9% | 0.4% |
| פאר טבריה | 1,776 | 74.8% | יהדות התורה | 92.2% | 5.4% | 0.2% |
| שיכון ב' | 1,418 | 61.6% | הליכוד | 67.4% | 27.0% | 0.6% |
| בן גוריון | 1,334 | 62.8% | הליכוד | 74.0% | 19.6% | 0.2% |
| נוף כינרת | 1,277 | 73.9% | הליכוד | 75.3% | 18.2% | 0.7% |
| לב העיר | 1,037 | 49.1% | הליכוד | 73.0% | 20.5% | 2.4% |
| קלדש נוף כינרת | 718 | 75.2% | יהדות התורה | 98.1% | 0.3% | 0.0% |
| שיכון א' | 301 | 65.4% | הליכוד | 86.4% | 11.0% | 0.3% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.