VoteIsrael

תל שבע: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

תל שבע בבחירות 2026: שיעור הצבעה 81.2%, במקום הראשון רע"ם (89.8%). תוצאות לפי רשימות ול־7 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 10,265. שיעור הצבעה: 81.2%. קלפיות: 19.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת תל שבע במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
רע"ם9,21589.8%5.9%
הרשימה המשותפת9349.1%8.8%
הדמוקרטים340.3%6.4%
הליכוד100.1%20.5%
ש"ס80.1%5.3%
ישר!40.0%16.1%
ביחד40.0%9.3%
ישראל ביתנו30.0%5.9%
עוצמה יהודית20.0%5.7%
הציונות הדתית20.0%5.1%
עמך ישראל20.0%1.7%
נעם20.0%0.2%
יתר הרשימות450.4%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202681.2%0.2%0.4%98.9%
202253.3%1.2%1.3%96.8%
202142.7%2.1%1.7%95.6%
202057.6%0.6%0.9%97.9%
2019 · ספט׳54.9%1.1%2.8%95.4%
2019 · אפר׳30.9%2.9%7.9%87.2%
201547.4%3.1%4.6%90.3%
201343.7%7.2% גוש הימין1.9% גוש המרכז-שמאל89.0%
200937.1%7.6% גוש הימין5.2% גוש המרכז-שמאל84.4%
2006—3.9% גוש הימין25.8% גוש המרכז-שמאל67.1%
200345.2%3.4% גוש הימין29.7% גוש המרכז-שמאל64.5%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
שכונה 142,63175.5%רע"ם0.2%0.4%99.1%
תל שבע מרכז1,66883.9%רע"ם0.1%0.4%99.1%
שכונה 71,64684.6%רע"ם0.2%0.8%98.4%
שכונה 111,59880.9%רע"ם0.2%0.4%99.0%
שכונה 11,15982.6%רע"ם0.3%0.6%98.4%
שכונה 61,13286.6%רע"ם0.4%0.1%98.9%
שכונה 1043180.1%רע"ם0.7%0.5%98.8%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים