VoteIsrael

מסעודין אל-עזאזמה (שבט): תוצאות הבחירות לכנסת 2026

מסעודין אל-עזאזמה (שבט) בבחירות 2026: שיעור הצבעה 80.8%, במקום הראשון רע"ם (96.5%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 8,035. שיעור הצבעה: 80.8%. קלפיות: 14.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת מסעודין אל-עזאזמה (שבט) במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
רע"ם7,75596.5%5.9%
הרשימה המשותפת1171.5%8.8%
הדמוקרטים440.5%6.4%
הליכוד80.1%20.5%
ש"ס80.1%5.3%
ישר!70.1%16.1%
ביחד50.1%9.3%
ישראל ביתנו50.1%5.9%
יהדות התורה30.0%5.5%
עמך ישראל30.0%1.7%
נעם30.0%0.2%
עוצמה יהודית10.0%5.7%
הציונות הדתית10.0%5.1%
המילואימניקים10.0%2.7%
יתר הרשימות740.9%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202680.8%0.3%0.8%98.0%
202246.9%0.5%1.0%97.1%
202147.5%0.7%0.4%97.7%
202059.8%0.3%0.7%98.5%
2019 · ספט׳61.4%0.4%1.7%97.2%
2019 · אפר׳42.0%0.7%1.8%96.3%
201545.3%1.6%2.9%92.6%
201337.3%2.3% גוש הימין1.3% גוש המרכז-שמאל93.6%
200929.5%2.7% גוש הימין2.7% גוש המרכז-שמאל90.1%
2006—3.2% גוש הימין7.4% גוש המרכז-שמאל84.0%
200337.9%16.9% גוש הימין10.4% גוש המרכז-שמאל68.9%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
מסעודין אל-עזאזמה (שבט)1,65779.0%רע"ם0.2%1.0%97.3%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים