נהרייה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
נהרייה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 67.7%, במקום הראשון הליכוד (37.2%). תוצאות לפי רשימות ול־16 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 41,347. שיעור הצבעה: 67.7%. קלפיות: 100.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת נהרייה במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 15,370 | 37.2% | 20.5% |
| ישר! | 7,328 | 17.7% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 4,739 | 11.5% | 5.9% |
| ביחד | 3,590 | 8.7% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 2,954 | 7.1% | 5.7% |
| ש"ס | 1,819 | 4.4% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 1,448 | 3.5% | 5.1% |
| המילואימניקים | 1,381 | 3.3% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 1,153 | 2.8% | 6.4% |
| עמך ישראל | 910 | 2.2% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 226 | 0.5% | 8.8% |
| רע"ם | 106 | 0.3% | 5.9% |
| יהדות התורה | 96 | 0.2% | 5.5% |
| נעם | 12 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 215 | 0.5% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 67.7% | 52.5% | 40.7% | 0.8% |
| 2022 | 60.8% | 58.1% | 39.8% | 0.5% |
| 2021 | 59.2% | 49.6% | 48.3% | 0.4% |
| 2020 | 62.7% | 58.5% | 40.5% | 0.6% |
| 2019 · ספט׳ | 61.5% | 54.2% | 44.9% | 0.4% |
| 2019 · אפר׳ | 62.9% | 65.0% | 27.8% | 0.3% |
| 2015 | 65.9% | 69.1% | 28.9% | 0.4% |
| 2013 | 60.8% | 56.4% גוש הימין | 37.3% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2009 | 59.5% | 60.2% גוש הימין | 36.3% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2006 | — | 40.9% גוש הימין | 53.9% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2003 | 62.2% | 61.8% גוש הימין | 35.5% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| עיר צפון | 9,949 | 65.9% | הליכוד | 47.9% | 45.3% | 0.5% |
| עיר דרום | 6,176 | 68.4% | הליכוד | 49.1% | 44.1% | 0.4% |
| נווה מנחם בגין | 4,817 | 71.9% | הליכוד | 49.4% | 42.3% | 1.1% |
| נווה יצחק רבין | 3,687 | 72.7% | הליכוד | 48.5% | 45.1% | 0.7% |
| יצחק שמיר | 2,809 | 81.7% | הליכוד | 59.4% | 33.3% | 0.5% |
| גבעת אוסישקין | 2,469 | 69.0% | הליכוד | 64.1% | 29.6% | 0.5% |
| נווה אלון | 2,235 | 58.6% | הליכוד | 49.4% | 43.2% | 1.7% |
| גבעת כצנלסון | 2,033 | 63.9% | הליכוד | 66.2% | 28.1% | 0.6% |
| עין שרה | 1,685 | 67.8% | הליכוד | 42.7% | 47.8% | 2.4% |
| גבעת טרומפלדור | 1,608 | 60.8% | הליכוד | 65.9% | 29.4% | 1.4% |
| יוספטל | 948 | 58.6% | הליכוד | 63.9% | 31.1% | 1.6% |
| אריאל שרון | 680 | 81.0% | הליכוד | 55.7% | 34.9% | 0.4% |
| סם בוימל | 657 | 69.7% | הליכוד | 46.9% | 43.2% | 1.8% |
| בן גוריון | 640 | 57.7% | הליכוד | 52.2% | 43.4% | 1.1% |
| גבעת שרת | 564 | 63.4% | הליכוד | 69.9% | 24.3% | 0.4% |
| קרית עשור | 390 | 60.6% | הליכוד | 55.1% | 42.1% | 0.0% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.