אזור: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
אזור בבחירות 2026: שיעור הצבעה 73.0%, במקום הראשון הליכוד (33.1%). תוצאות לפי רשימות ול־4 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 7,301. שיעור הצבעה: 73.0%. קלפיות: 16.
תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 2,418 | 33.1% | 20.5% |
| ישר! | 1,520 | 20.8% | 16.1% |
| ביחד | 773 | 10.6% | 9.3% |
| ש"ס | 635 | 8.7% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 542 | 7.4% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 399 | 5.5% | 5.9% |
| המילואימניקים | 309 | 4.2% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 259 | 3.5% | 6.4% |
| הציונות הדתית | 219 | 3.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 140 | 1.9% | 1.7% |
| יהדות התורה | 39 | 0.5% | 5.5% |
| רע"ם | 10 | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 9 | 0.1% | 8.8% |
| נעם | 4 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 25 | 0.3% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 73.0% | 52.8% | 40.4% | 0.3% |
| 2022 | 68.3% | 58.7% | 39.8% | 0.1% |
| 2021 | 66.1% | 48.0% | 49.9% | 0.2% |
| 2020 | 68.8% | 57.2% | 41.9% | 0.4% |
| 2019 · ספט׳ | 68.0% | 53.6% | 45.8% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 69.1% | 56.9% | 37.0% | 0.1% |
| 2015 | 70.6% | 62.2% | 36.2% | 0.0% |
| 2013 | 67.6% | 48.4% גוש הימין | 46.4% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 62.7% | 51.8% גוש הימין | 45.1% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 36.2% גוש הימין | 58.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 66.1% | 58.9% גוש הימין | 39.1% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| יצחק שדה | 2,711 | 73.9% | הליכוד | 51.6% | 41.5% | 0.4% |
| בן גוריון | 1,864 | 69.7% | הליכוד | 61.3% | 32.9% | 0.1% |
| שיכון גג | 1,377 | 72.0% | הליכוד | 46.6% | 46.3% | 0.1% |
| גני אזור | 1,349 | 77.7% | הליכוד | 49.8% | 42.5% | 0.3% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.