סביון: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
סביון בבחירות 2026: שיעור הצבעה 72.6%, במקום הראשון ישר! (35.3%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 3,018. שיעור הצבעה: 72.6%. קלפיות: 7.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת סביון במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ישר! | 1,064 | 35.3% | 16.1% |
| ביחד | 560 | 18.6% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 484 | 16.0% | 6.4% |
| הליכוד | 468 | 15.5% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 174 | 5.8% | 5.9% |
| המילואימניקים | 68 | 2.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 56 | 1.9% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 55 | 1.8% | 5.7% |
| עמך ישראל | 38 | 1.3% | 1.7% |
| ש"ס | 25 | 0.8% | 5.3% |
| יהדות התורה | 13 | 0.4% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 6 | 0.2% | 8.8% |
| רע"ם | 4 | 0.1% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 3 | 0.1% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 72.6% | 20.4% | 75.6% | 0.3% |
| 2022 | 67.4% | 25.3% | 73.3% | 0.6% |
| 2021 | 68.7% | 21.4% | 77.5% | 0.4% |
| 2020 | 67.3% | 26.7% | 72.4% | 0.8% |
| 2019 · ספט׳ | 66.5% | 23.1% | 76.2% | 0.6% |
| 2019 · אפר׳ | 68.1% | 25.5% | 70.6% | 0.2% |
| 2015 | 69.5% | 26.5% | 71.9% | 0.1% |
| 2013 | 68.0% | 22.8% גוש הימין | 72.9% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2009 | 67.9% | 26.3% גוש הימין | 70.6% גוש המרכז-שמאל | 0.5% |
| 2006 | — | 15.7% גוש הימין | 77.6% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2003 | 65.6% | 32.7% גוש הימין | 64.5% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| סביון | 3,018 | 72.6% | ישר! | 20.4% | 75.6% | 0.3% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.