בת ים: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
בת ים בבחירות 2026: שיעור הצבעה 55.2%, במקום הראשון הליכוד (33.5%). תוצאות לפי רשימות ול־13 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 71,087. שיעור הצבעה: 55.2%. קלפיות: 216.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת בת ים במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 23,824 | 33.5% | 20.5% |
| ישר! | 12,446 | 17.5% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 10,357 | 14.6% | 5.9% |
| ביחד | 6,173 | 8.7% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 4,536 | 6.4% | 5.7% |
| ש"ס | 4,372 | 6.2% | 5.3% |
| המילואימניקים | 2,583 | 3.6% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 2,263 | 3.2% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 2,119 | 3.0% | 6.4% |
| עמך ישראל | 910 | 1.3% | 1.7% |
| יהדות התורה | 549 | 0.8% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 330 | 0.5% | 8.8% |
| רע"ם | 88 | 0.1% | 5.9% |
| נעם | 37 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 500 | 0.7% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 55.2% | 50.0% | 43.7% | 0.6% |
| 2022 | 50.8% | 57.9% | 40.0% | 0.3% |
| 2021 | 48.6% | 49.0% | 48.8% | 0.2% |
| 2020 | 52.3% | 56.7% | 42.5% | 0.3% |
| 2019 · ספט׳ | 52.0% | 53.3% | 45.9% | 0.2% |
| 2019 · אפר׳ | 52.3% | 68.4% | 25.7% | 0.2% |
| 2015 | 55.8% | 73.0% | 25.3% | 0.2% |
| 2013 | 52.3% | 57.9% גוש הימין | 35.2% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 50.6% | 63.7% גוש הימין | 32.9% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2006 | — | 47.3% גוש הימין | 48.1% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 55.9% | 66.0% גוש הימין | 31.9% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| לב העיר | 15,364 | 56.2% | הליכוד | 46.2% | 47.4% | 0.3% |
| שכונה דרום מערב - ותיק | 13,014 | 56.3% | הליכוד | 51.9% | 42.2% | 0.3% |
| רמת הנשיא | 7,629 | 58.0% | הליכוד | 51.4% | 42.8% | 0.3% |
| שכונה דרום מזרח | 5,062 | 67.7% | הליכוד | 49.6% | 44.0% | 0.1% |
| רוטשילד - עצמאות | 4,794 | 46.3% | הליכוד | 47.5% | 46.4% | 0.5% |
| הנביאים | 4,425 | 55.8% | הליכוד | 46.7% | 47.0% | 0.3% |
| הגבול - רוטשליד | 4,192 | 46.3% | הליכוד | 39.9% | 51.9% | 3.1% |
| רמת יוסף | 4,164 | 50.8% | הליכוד | 47.2% | 46.2% | 0.3% |
| עמידר | 4,055 | 56.4% | הליכוד | 66.6% | 27.1% | 2.0% |
| עצמאות - יוספטל | 3,815 | 51.8% | הליכוד | 50.9% | 43.7% | 0.4% |
| ניצנה | 2,952 | 53.4% | הליכוד | 52.1% | 41.7% | 0.7% |
| שכונה דרום חדש | 1,088 | 80.5% | הליכוד | 59.6% | 32.8% | 0.6% |
| באבוב | 533 | 74.3% | ש"ס | 83.9% | 13.3% | 0.0% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.