נוף הגליל: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
נוף הגליל בבחירות 2026: שיעור הצבעה 61.8%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (31.6%). תוצאות לפי רשימות ול־10 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 25,961. שיעור הצבעה: 61.8%. קלפיות: 73.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת נוף הגליל במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 8,216 | 31.6% | 8.8% |
| הליכוד | 5,531 | 21.3% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 3,564 | 13.7% | 5.9% |
| ישר! | 2,044 | 7.9% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 1,083 | 4.2% | 6.4% |
| ביחד | 972 | 3.7% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 959 | 3.7% | 5.7% |
| רע"ם | 941 | 3.6% | 5.9% |
| יהדות התורה | 770 | 3.0% | 5.5% |
| הציונות הדתית | 661 | 2.5% | 5.1% |
| המילואימניקים | 468 | 1.8% | 2.7% |
| ש"ס | 276 | 1.1% | 5.3% |
| עמך ישראל | 230 | 0.9% | 1.7% |
| נעם | 11 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 235 | 0.9% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 61.8% | 31.6% | 29.5% | 35.3% |
| 2022 | 52.8% | 40.8% | 32.0% | 25.6% |
| 2021 | 50.5% | 36.9% | 39.9% | 21.4% |
| 2020 | 56.7% | 40.3% | 34.3% | 24.7% |
| 2019 · ספט׳ | 56.3% | 37.8% | 39.1% | 22.0% |
| 2019 · אפר׳ | 55.2% | 60.3% | 18.3% | 15.3% |
| 2015 | 57.8% | 63.8% | 18.0% | 16.3% |
| 2013 | 53.1% | 52.4% גוש הימין | 26.9% גוש המרכז-שמאל | 14.1% |
| 2009 | 53.8% | 64.6% גוש הימין | 23.1% גוש המרכז-שמאל | 9.3% |
| 2006 | — | 49.6% גוש הימין | 36.7% גוש המרכז-שמאל | 8.2% |
| 2003 | 58.3% | 63.4% גוש הימין | 28.2% גוש המרכז-שמאל | 6.1% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| שכונה צפונית | 6,696 | 59.2% | הרשימה המשותפת | 24.4% | 23.9% | 48.9% |
| הר יונה | 6,199 | 69.1% | הרשימה המשותפת | 23.7% | 33.2% | 39.1% |
| אשכול | 2,590 | 56.4% | הליכוד | 37.7% | 30.3% | 28.8% |
| בן גוריון | 2,536 | 63.2% | הליכוד | 41.7% | 28.9% | 24.9% |
| שכונה דרומית | 2,335 | 55.9% | הליכוד | 41.1% | 33.0% | 21.4% |
| ספיר | 2,296 | 64.4% | הרשימה המשותפת | 28.0% | 34.4% | 33.8% |
| זאב | 2,107 | 63.1% | הרשימה המשותפת | 26.5% | 36.5% | 32.9% |
| אזור תעשייה ציפורית | 1,735 | 78.6% | הרשימה המשותפת | 0.5% | 1.0% | 97.6% |
| הר יונה ג' | 764 | 54.7% | יהדות התורה | 98.8% | 0.1% | 0.0% |
| נוף יזרעאל | 438 | 70.4% | הליכוד | 33.1% | 36.5% | 26.7% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.