אבן יהודה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
אבן יהודה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 77.9%, במקום הראשון ישר! (32.7%). תוצאות לפי רשימות ול־6 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 9,160. שיעור הצבעה: 77.9%. קלפיות: 20.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת אבן יהודה במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ישר! | 2,995 | 32.7% | 16.1% |
| ביחד | 1,867 | 20.4% | 9.3% |
| הליכוד | 1,507 | 16.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 1,353 | 14.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 451 | 4.9% | 5.9% |
| המילואימניקים | 288 | 3.1% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 279 | 3.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 182 | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 115 | 1.3% | 1.7% |
| ש"ס | 58 | 0.6% | 5.3% |
| יהדות התורה | 20 | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 16 | 0.2% | 8.8% |
| רע"ם | 11 | 0.1% | 5.9% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 17 | 0.2% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 77.9% | 22.3% | 72.8% | 0.3% |
| 2022 | 73.8% | 27.8% | 70.6% | 0.3% |
| 2021 | 74.5% | 22.5% | 75.8% | 0.2% |
| 2020 | 76.2% | 30.3% | 69.1% | 0.4% |
| 2019 · ספט׳ | 75.8% | 27.8% | 71.7% | 0.2% |
| 2019 · אפר׳ | 77.1% | 29.6% | 65.5% | 0.1% |
| 2015 | 79.1% | 35.5% | 62.9% | 0.1% |
| 2013 | 76.8% | 28.1% גוש הימין | 66.3% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 71.3% | 33.2% גוש הימין | 63.3% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2006 | — | 22.1% גוש הימין | 70.3% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 73.7% | 42.6% גוש הימין | 54.1% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| אבן יהודה | 2,304 | 77.3% | ישר! | 14.4% | 82.0% | 0.2% |
| שכונה 212 (מזרח) | 2,131 | 79.8% | ישר! | 14.5% | 80.2% | 0.4% |
| עין יעקב | 1,422 | 76.3% | הליכוד | 45.6% | 48.6% | 0.1% |
| מרכז המושבה | 1,245 | 78.4% | ישר! | 26.4% | 68.5% | 0.6% |
| הגבעה | 1,124 | 77.4% | ישר! | 14.9% | 80.4% | 0.2% |
| תל צור | 934 | 77.4% | ישר! | 28.1% | 66.4% | 0.4% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.