להבים: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
להבים בבחירות 2026: שיעור הצבעה 74.8%, במקום הראשון ישר! (32.3%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 4,341. שיעור הצבעה: 74.8%. קלפיות: 10.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת להבים במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ישר! | 1,401 | 32.3% | 16.1% |
| הליכוד | 719 | 16.6% | 20.5% |
| ביחד | 613 | 14.1% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 575 | 13.2% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 240 | 5.5% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 200 | 4.6% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 151 | 3.5% | 5.1% |
| המילואימניקים | 135 | 3.1% | 2.7% |
| רע"ם | 113 | 2.6% | 5.9% |
| עמך ישראל | 111 | 2.6% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 63 | 1.5% | 8.8% |
| ש"ס | 13 | 0.3% | 5.3% |
| יהדות התורה | 4 | 0.1% | 5.5% |
| יתר הרשימות | 3 | 0.1% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 74.8% | 25.0% | 65.2% | 4.1% |
| 2022 | 70.8% | 32.5% | 64.3% | 2.3% |
| 2021 | 73.4% | 23.4% | 74.1% | 1.5% |
| 2020 | 75.7% | 31.0% | 67.1% | 1.8% |
| 2019 · ספט׳ | 75.9% | 28.2% | 70.1% | 1.3% |
| 2019 · אפר׳ | 78.1% | 30.1% | 62.5% | 0.9% |
| 2015 | 78.2% | 35.1% | 62.7% | 1.2% |
| 2013 | 76.9% | 26.3% גוש הימין | 68.6% גוש המרכז-שמאל | 0.9% |
| 2009 | 73.4% | 29.9% גוש הימין | 66.4% גוש המרכז-שמאל | 0.6% |
| 2006 | — | 15.7% גוש הימין | 79.4% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2003 | 75.6% | 33.6% גוש הימין | 64.0% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| להבים | 4,341 | 74.8% | ישר! | 25.0% | 65.2% | 4.1% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.