VoteIsrael

קלנסווה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

קלנסווה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.7%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (76.3%). תוצאות לפי רשימות ול־5 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 13,425. שיעור הצבעה: 79.7%. קלפיות: 24.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת קלנסווה במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת10,23976.3%8.8%
רע"ם2,81821.0%5.9%
הדמוקרטים1661.2%6.4%
ישר!730.5%16.1%
הליכוד290.2%20.5%
ביחד70.1%9.3%
המילואימניקים70.1%2.7%
ישראל ביתנו20.0%5.9%
ש"ס20.0%5.3%
הציונות הדתית20.0%5.1%
עמך ישראל20.0%1.7%
עוצמה יהודית10.0%5.7%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות760.6%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202679.7%0.3%1.8%97.3%
202254.3%0.8%1.7%96.9%
202135.0%1.6%5.9%92.1%
202072.6%0.3%0.7%98.6%
2019 · ספט׳65.5%0.6%3.2%95.5%
2019 · אפר׳47.7%1.4%9.6%87.9%
201570.8%0.9%2.0%96.5%
201352.6%1.7% גוש הימין6.4% גוש המרכז-שמאל91.3%
200958.6%0.5% גוש הימין1.5% גוש המרכז-שמאל97.3%
2006—0.4% גוש הימין14.5% גוש המרכז-שמאל84.5%
200359.5%2.0% גוש הימין15.8% גוש המרכז-שמאל75.5%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
אזור דרום מערבי3,96780.0%הרשימה המשותפת0.2%1.3%97.9%
כרמים3,94680.0%הרשימה המשותפת0.2%2.2%97.1%
אזור הכדורגל2,21979.2%הרשימה המשותפת0.1%1.9%97.0%
אזור מזרחי2,18378.7%הרשימה המשותפת0.5%2.2%96.4%
אזור העירייה1,11081.3%הרשימה המשותפת0.3%1.9%97.7%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים