עפולה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
עפולה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 70.9%, במקום הראשון הליכוד (37.9%). תוצאות לפי רשימות ול־8 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 35,586. שיעור הצבעה: 70.9%. קלפיות: 81.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת עפולה במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 13,484 | 37.9% | 20.5% |
| ישר! | 4,295 | 12.1% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 3,561 | 10.0% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 3,036 | 8.5% | 5.7% |
| יהדות התורה | 2,997 | 8.4% | 5.5% |
| ביחד | 1,990 | 5.6% | 9.3% |
| ש"ס | 1,987 | 5.6% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 1,253 | 3.5% | 5.1% |
| המילואימניקים | 1,106 | 3.1% | 2.7% |
| עמך ישראל | 678 | 1.9% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 613 | 1.7% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 147 | 0.4% | 8.8% |
| רע"ם | 68 | 0.2% | 5.9% |
| נעם | 16 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 355 | 1.0% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 70.9% | 63.9% | 29.4% | 0.6% |
| 2022 | 63.3% | 69.9% | 28.3% | 0.3% |
| 2021 | 59.3% | 59.8% | 38.6% | 0.1% |
| 2020 | 63.2% | 68.8% | 30.5% | 0.2% |
| 2019 · ספט׳ | 64.0% | 63.9% | 35.1% | 0.2% |
| 2019 · אפר׳ | 64.7% | 73.7% | 19.8% | 0.1% |
| 2015 | 65.1% | 79.4% | 19.0% | 0.1% |
| 2013 | 57.2% | 65.1% גוש הימין | 27.9% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 55.9% | 70.9% גוש הימין | 25.7% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 51.9% גוש הימין | 41.0% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 62.0% | 71.6% גוש הימין | 25.7% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| מרכז העיר | 8,083 | 71.0% | הליכוד | 59.7% | 33.3% | 0.4% |
| עפולה דרום | 6,374 | 67.0% | הליכוד | 58.8% | 35.1% | 0.4% |
| רובע יזרעאל | 5,949 | 76.8% | הליכוד | 54.5% | 38.0% | 0.7% |
| עפולה עילית | 5,617 | 70.7% | הליכוד | 81.2% | 12.4% | 0.6% |
| גבעת המורה | 3,741 | 63.2% | יהדות התורה | 70.6% | 24.0% | 1.6% |
| בנה ביתך | 2,846 | 74.9% | הליכוד | 65.9% | 27.4% | 0.2% |
| עפולה | 1,808 | 81.9% | הליכוד | 70.8% | 22.7% | 0.3% |
| נווה יוסף | 1,168 | 68.5% | ישראל ביתנו | 50.3% | 42.6% | 0.9% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.