ערד: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
ערד בבחירות 2026: שיעור הצבעה 65.8%, במקום הראשון יהדות התורה (33.0%). תוצאות לפי רשימות ול־11 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 14,806. שיעור הצבעה: 65.8%. קלפיות: 36.
תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 4,892 | 33.0% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 2,355 | 15.9% | 5.9% |
| הליכוד | 2,077 | 14.0% | 20.5% |
| ישר! | 1,864 | 12.6% | 16.1% |
| ביחד | 973 | 6.6% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 671 | 4.5% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 436 | 2.9% | 6.4% |
| הציונות הדתית | 384 | 2.6% | 5.1% |
| רע"ם | 334 | 2.3% | 5.9% |
| המילואימניקים | 291 | 2.0% | 2.7% |
| עמך ישראל | 161 | 1.1% | 1.7% |
| ש"ס | 111 | 0.7% | 5.3% |
| נעם | 100 | 0.7% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 74 | 0.5% | 8.8% |
| יתר הרשימות | 83 | 0.6% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65.8% | 54.9% | 38.0% | 2.8% |
| 2022 | 57.0% | 56.3% | 40.9% | 1.2% |
| 2021 | 56.9% | 47.5% | 49.8% | 0.9% |
| 2020 | 59.4% | 51.3% | 46.8% | 1.3% |
| 2019 · ספט׳ | 59.7% | 48.0% | 50.3% | 1.0% |
| 2019 · אפר׳ | 60.7% | 65.0% | 29.2% | 0.6% |
| 2015 | 60.3% | 66.1% | 30.4% | 0.8% |
| 2013 | 56.0% | 57.1% גוש הימין | 34.3% גוש המרכז-שמאל | 0.7% |
| 2009 | 54.1% | 63.6% גוש הימין | 32.4% גוש המרכז-שמאל | 0.6% |
| 2006 | — | 47.5% גוש הימין | 46.6% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2003 | 59.4% | 56.6% גוש הימין | 39.5% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| מבוא שקד | 3,168 | 70.9% | יהדות התורה | 56.4% | 38.5% | 1.1% |
| חלמיש | 2,240 | 69.2% | יהדות התורה | 67.4% | 28.3% | 0.8% |
| מעוף | 1,696 | 65.8% | ישראל ביתנו | 44.5% | 49.2% | 1.6% |
| לבאות | 1,514 | 61.4% | יהדות התורה | 50.6% | 42.2% | 2.3% |
| יעלים | 1,502 | 57.0% | יהדות התורה | 62.2% | 29.4% | 5.9% |
| רננים | 1,400 | 67.3% | יהדות התורה | 50.0% | 41.8% | 4.1% |
| גבים | 1,062 | 71.2% | הליכוד | 47.7% | 38.6% | 4.4% |
| אבישור | 923 | 64.5% | יהדות התורה | 49.8% | 41.6% | 4.6% |
| טללים | 840 | 67.8% | יהדות התורה | 66.8% | 25.6% | 4.4% |
| יהושפט דרום | 233 | 61.4% | ישראל ביתנו | 22.3% | 75.1% | 0.0% |
| נעורים | 228 | 48.3% | יהדות התורה | 46.1% | 40.4% | 8.8% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.