גבעתיים: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
גבעתיים בבחירות 2026: שיעור הצבעה 74.0%, במקום הראשון ישר! (33.0%). תוצאות לפי רשימות ול־8 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 37,579. שיעור הצבעה: 74.0%. קלפיות: 80.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת גבעתיים במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ישר! | 12,393 | 33.0% | 16.1% |
| ביחד | 7,713 | 20.5% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 7,287 | 19.4% | 6.4% |
| הליכוד | 4,345 | 11.6% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 2,085 | 5.5% | 5.9% |
| המילואימניקים | 994 | 2.6% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 834 | 2.2% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 661 | 1.8% | 5.7% |
| עמך ישראל | 600 | 1.6% | 1.7% |
| ש"ס | 293 | 0.8% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 155 | 0.4% | 8.8% |
| יהדות התורה | 80 | 0.2% | 5.5% |
| רע"ם | 65 | 0.2% | 5.9% |
| נעם | 16 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 58 | 0.2% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 74.0% | 16.5% | 78.4% | 0.6% |
| 2022 | 69.0% | 22.7% | 74.8% | 0.7% |
| 2021 | 69.3% | 18.5% | 79.5% | 0.4% |
| 2020 | 70.0% | 25.7% | 73.0% | 1.0% |
| 2019 · ספט׳ | 70.7% | 23.7% | 75.5% | 0.5% |
| 2019 · אפר׳ | 71.6% | 26.6% | 68.0% | 0.4% |
| 2015 | 73.5% | 33.1% | 65.5% | 0.3% |
| 2013 | 71.6% | 25.9% גוש הימין | 69.0% גוש המרכז-שמאל | 0.5% |
| 2009 | 67.8% | 31.4% גוש הימין | 63.8% גוש המרכז-שמאל | 0.6% |
| 2006 | — | 19.4% גוש הימין | 74.4% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2003 | 69.6% | 38.0% גוש הימין | 59.1% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ארלוזורוב | 12,023 | 75.7% | ישר! | 16.4% | 78.7% | 0.6% |
| בורוכוב | 9,737 | 74.8% | ישר! | 15.1% | 80.0% | 0.5% |
| תל גנים | 3,864 | 71.5% | ישר! | 20.0% | 74.4% | 0.6% |
| גבעת רמב"ם | 3,416 | 72.2% | ישר! | 12.5% | 83.0% | 0.9% |
| שיכון חברת חשמל | 2,890 | 76.2% | ישר! | 19.8% | 75.5% | 0.7% |
| פועלי הרכבת | 2,756 | 69.5% | ישר! | 18.4% | 75.8% | 0.7% |
| הל"ה | 2,394 | 72.3% | ישר! | 17.5% | 77.4% | 0.5% |
| גבעת קוזלובסקי | 499 | 71.7% | ישר! | 14.8% | 80.4% | 0.4% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.