VoteIsrael

לקיה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

לקיה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 82.3%, במקום הראשון רע"ם (78.7%). תוצאות לפי רשימות ול־7 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 8,529. שיעור הצבעה: 82.3%. קלפיות: 15.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת לקיה במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
רע"ם6,71178.7%5.9%
הרשימה המשותפת1,67919.7%8.8%
הדמוקרטים290.3%6.4%
ישראל ביתנו270.3%5.9%
הליכוד140.2%20.5%
ישר!40.0%16.1%
ש"ס40.0%5.3%
נעם30.0%0.2%
עוצמה יהודית10.0%5.7%
הציונות הדתית10.0%5.1%
עמך ישראל10.0%1.7%
יתר הרשימות550.6%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202682.3%0.2%0.7%98.4%
202247.5%0.7%0.8%97.7%
202140.1%2.0%1.4%96.3%
202049.5%0.4%1.7%97.2%
2019 · ספט׳46.3%1.1%4.7%92.1%
2019 · אפר׳22.9%5.6%9.8%83.2%
201544.8%3.1%3.1%91.3%
201363.9%1.0% גוש הימין1.1% גוש המרכז-שמאל97.2%
200944.6%1.7% גוש הימין0.8% גוש המרכז-שמאל95.7%
2006—0.6% גוש הימין4.5% גוש המרכז-שמאל93.6%
200356.2%2.4% גוש הימין7.4% גוש המרכז-שמאל84.4%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
שכונה 32,46285.7%רע"ם0.2%0.3%98.9%
שכונה 152,15578.9%רע"ם0.2%1.0%98.1%
שכונה 91,64668.6%רע"ם0.2%0.4%98.7%
שכונה 81,60582.3%רע"ם0.2%1.1%97.8%
שכונה 21,09280.9%רע"ם0.4%1.0%97.7%
שכונה 1162882.1%רע"ם0.3%0.0%99.5%
לקייה35166.9%רע"ם0.3%0.3%99.1%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים