VoteIsrael

דבורייה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

דבורייה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 81.9%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (72.9%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 6,647. שיעור הצבעה: 81.9%. קלפיות: 11.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת דבורייה במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת4,84472.9%8.8%
רע"ם1,63024.5%5.9%
הדמוקרטים1001.5%6.4%
ישר!140.2%16.1%
הליכוד90.1%20.5%
ביחד30.0%9.3%
ש"ס30.0%5.3%
ישראל ביתנו20.0%5.9%
עוצמה יהודית10.0%5.7%
המילואימניקים10.0%2.7%
יתר הרשימות400.6%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202681.9%0.2%1.8%97.4%
202256.4%0.5%1.8%97.1%
202147.8%1.8%2.1%95.9%
202069.9%0.2%1.1%98.4%
2019 · ספט׳64.5%1.3%2.1%95.2%
2019 · אפר׳54.9%2.7%4.8%91.5%
201574.3%0.8%0.8%97.6%
201358.1%4.2% גוש הימין8.2% גוש המרכז-שמאל87.1%
200963.4%0.5% גוש הימין3.2% גוש המרכז-שמאל95.8%
2006—0.4% גוש הימין11.4% גוש המרכז-שמאל87.4%
200362.5%4.6% גוש הימין9.4% גוש המרכז-שמאל80.7%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
דבורייה6,64781.9%הרשימה המשותפת0.2%1.8%97.4%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים