VoteIsrael

סח'נין: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

סח'נין בבחירות 2026: שיעור הצבעה 87.1%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (64.7%). תוצאות לפי רשימות ול־9 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 22,005. שיעור הצבעה: 87.1%. קלפיות: 36.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת סח'נין במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת14,23364.7%8.8%
רע"ם7,13532.4%5.9%
הדמוקרטים4161.9%6.4%
ישראל ביתנו380.2%5.9%
ישר!300.1%16.1%
הליכוד260.1%20.5%
ביחד80.0%9.3%
ש"ס70.0%5.3%
יהדות התורה50.0%5.5%
המילואימניקים40.0%2.7%
עוצמה יהודית30.0%5.7%
הציונות הדתית20.0%5.1%
נעם20.0%0.2%
עמך ישראל10.0%1.7%
יתר הרשימות950.4%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202687.1%0.2%2.2%97.1%
202268.4%0.6%1.2%97.9%
202170.3%0.6%2.0%97.2%
202079.2%0.4%2.2%97.2%
2019 · ספט׳72.1%1.6%7.7%89.6%
2019 · אפר׳81.4%1.8%3.3%94.6%
201581.7%1.1%2.4%96.2%
201376.3%1.4% גוש הימין1.9% גוש המרכז-שמאל96.1%
200982.2%1.1% גוש הימין0.8% גוש המרכז-שמאל97.5%
2006—1.0% גוש הימין12.0% גוש המרכז-שמאל86.5%
200373.9%2.9% גוש הימין11.3% גוש המרכז-שמאל72.2%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
אל-בלאנה3,89288.8%הרשימה המשותפת0.2%3.2%96.3%
ג'אבה3,49087.7%הרשימה המשותפת0.2%1.3%98.2%
משפחת ח'לאילה3,08485.9%הרשימה המשותפת0.1%1.9%97.6%
ח'אלת ח'שיש (שכונת הוורדים)2,50189.5%הרשימה המשותפת0.1%3.8%95.4%
אל-מוס'רארה2,45084.8%הרשימה המשותפת0.2%1.0%98.3%
ואדי א-ספא1,96889.9%הרשימה המשותפת0.3%1.5%97.9%
אל-מסחאה1,75884.1%הרשימה המשותפת0.2%4.3%94.8%
אל-חלאן1,69885.6%הרשימה המשותפת0.2%1.3%98.2%
אל-חזין1,16485.9%הרשימה המשותפת0.4%1.8%96.9%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים