אכסאל: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
אכסאל בבחירות 2026: שיעור הצבעה 82.1%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (88.0%). תוצאות לפי רשימות ול־2 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 9,231. שיעור הצבעה: 82.1%. קלפיות: 17.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת אכסאל במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 8,123 | 88.0% | 8.8% |
| רע"ם | 953 | 10.3% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 62 | 0.7% | 6.4% |
| ישר! | 19 | 0.2% | 16.1% |
| הליכוד | 18 | 0.2% | 20.5% |
| יהדות התורה | 7 | 0.1% | 5.5% |
| ביחד | 6 | 0.1% | 9.3% |
| ש"ס | 4 | 0.0% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 1 | 0.0% | 5.9% |
| עמך ישראל | 1 | 0.0% | 1.7% |
| יתר הרשימות | 37 | 0.4% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 82.1% | 0.3% | 1.0% | 98.3% |
| 2022 | 50.8% | 1.2% | 1.6% | 96.7% |
| 2021 | 42.8% | 4.9% | 2.7% | 91.7% |
| 2020 | 68.0% | 0.8% | 0.9% | 98.1% |
| 2019 · ספט׳ | 60.9% | 0.9% | 2.9% | 95.4% |
| 2019 · אפר׳ | 51.6% | 1.8% | 7.3% | 90.1% |
| 2015 | 66.3% | 2.4% | 1.8% | 95.1% |
| 2013 | 46.7% | 6.9% גוש הימין | 8.8% גוש המרכז-שמאל | 83.4% |
| 2009 | 40.9% | 0.7% גוש הימין | 4.0% גוש המרכז-שמאל | 93.4% |
| 2006 | — | 1.1% גוש הימין | 7.8% גוש המרכז-שמאל | 88.1% |
| 2003 | 43.9% | 5.5% גוש הימין | 13.9% גוש המרכז-שמאל | 78.7% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| אזור בתי הספר | 7,738 | 82.4% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.0% | 98.3% |
| זיתים צפוני | 1,493 | 80.5% | הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.7% | 98.4% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.