חצור הגלילית: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
חצור הגלילית בבחירות 2026: שיעור הצבעה 74.5%, במקום הראשון הליכוד (47.3%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 5,710. שיעור הצבעה: 74.5%. קלפיות: 14.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת חצור הגלילית במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 2,701 | 47.3% | 20.5% |
| יהדות התורה | 721 | 12.6% | 5.5% |
| עוצמה יהודית | 586 | 10.3% | 5.7% |
| ש"ס | 575 | 10.1% | 5.3% |
| ישר! | 356 | 6.2% | 16.1% |
| הציונות הדתית | 251 | 4.4% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 163 | 2.9% | 5.9% |
| ביחד | 111 | 1.9% | 9.3% |
| המילואימניקים | 108 | 1.9% | 2.7% |
| עמך ישראל | 71 | 1.2% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 33 | 0.6% | 6.4% |
| רע"ם | 9 | 0.2% | 5.9% |
| נעם | 6 | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 4 | 0.1% | 8.8% |
| יתר הרשימות | 15 | 0.3% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 74.5% | 84.7% | 11.6% | 0.2% |
| 2022 | 70.6% | 89.0% | 10.3% | 0.2% |
| 2021 | 66.6% | 81.8% | 17.3% | 0.0% |
| 2020 | 70.8% | 86.6% | 13.1% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 69.2% | 85.0% | 14.6% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 69.8% | 88.4% | 7.7% | 0.0% |
| 2015 | 71.4% | 90.2% | 8.4% | 0.1% |
| 2013 | 65.8% | 79.5% גוש הימין | 15.9% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 60.8% | 84.7% גוש הימין | 14.0% גוש המרכז-שמאל | 0.5% |
| 2006 | — | 74.1% גוש הימין | 23.5% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 67.7% | 81.3% גוש הימין | 17.0% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| מרכז | 5,710 | 74.5% | הליכוד | 84.7% | 11.6% | 0.2% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.