VoteIsrael

כפר חב"ד: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

כפר חב"ד בבחירות 2026: שיעור הצבעה 68.0%, במקום הראשון עוצמה יהודית (55.0%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 3,188. שיעור הצבעה: 68.0%. קלפיות: 7.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת כפר חב"ד במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
עוצמה יהודית1,75455.0%5.7%
הציונות הדתית62019.4%5.1%
הליכוד33010.4%20.5%
ש"ס1895.9%5.3%
יהדות התורה1775.6%5.5%
עמך ישראל190.6%1.7%
המילואימניקים170.5%2.7%
ישראל ביתנו150.5%5.9%
ביחד120.4%9.3%
ישר!80.3%16.1%
הדמוקרטים80.3%6.4%
נעם70.2%0.2%
הרשימה המשותפת20.1%8.8%
רע"ם20.1%5.9%
יתר הרשימות280.9%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202668.0%96.3%1.3%0.1%
202267.3%98.7%0.7%0.1%
202165.7%95.8%3.5%0.0%
202068.3%99.0%0.8%0.1%
2019 · ספט׳67.7%99.0%1.0%0.0%
2019 · אפר׳68.3%96.2%0.3%0.1%
201570.9%98.6%0.3%0.0%
201369.1%97.4% גוש הימין0.3% גוש המרכז-שמאל0.1%
200965.2%98.7% גוש הימין0.2% גוש המרכז-שמאל0.0%
2006—67.9% גוש הימין0.5% גוש המרכז-שמאל0.1%
200367.8%99.5% גוש הימין0.2% גוש המרכז-שמאל0.1%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
כפר חב"ד3,18868.0%עוצמה יהודית96.3%1.3%0.1%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים