פרדסייה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
פרדסייה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 81.4%, במקום הראשון ישר! (33.4%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 4,830. שיעור הצבעה: 81.4%. קלפיות: 9.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת פרדסייה במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ישר! | 1,613 | 33.4% | 16.1% |
| הליכוד | 931 | 19.3% | 20.5% |
| ביחד | 886 | 18.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 382 | 7.9% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 274 | 5.7% | 5.9% |
| המילואימניקים | 247 | 5.1% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 202 | 4.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 130 | 2.7% | 5.1% |
| עמך ישראל | 83 | 1.7% | 1.7% |
| ש"ס | 63 | 1.3% | 5.3% |
| יהדות התורה | 7 | 0.1% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 3 | 0.1% | 8.8% |
| יתר הרשימות | 9 | 0.2% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 81.4% | 27.6% | 65.3% | 0.1% |
| 2022 | 76.5% | 33.6% | 64.3% | 0.1% |
| 2021 | 75.8% | 25.7% | 72.1% | 0.0% |
| 2020 | 75.6% | 36.0% | 63.7% | 0.2% |
| 2019 · ספט׳ | 75.6% | 32.7% | 66.9% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 77.3% | 34.1% | 59.4% | 0.4% |
| 2015 | 78.3% | 41.4% | 57.1% | 0.0% |
| 2013 | 75.6% | 28.8% גוש הימין | 65.0% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 74.1% | 33.7% גוש הימין | 63.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 22.0% גוש הימין | 72.0% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 73.9% | 45.8% גוש הימין | 51.9% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| פרדסייה | 4,830 | 81.4% | ישר! | 27.6% | 65.3% | 0.1% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.