VoteIsrael

נשר: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

נשר בבחירות 2026: שיעור הצבעה 68.8%, במקום הראשון הליכוד (29.5%). תוצאות לפי רשימות ול־6 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 13,914. שיעור הצבעה: 68.8%. קלפיות: 37.

תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת נשר במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הליכוד4,09829.5%20.5%
ישר!2,77820.0%16.1%
ישראל ביתנו2,12015.2%5.9%
ביחד1,81813.1%9.3%
עוצמה יהודית6804.9%5.7%
הדמוקרטים6374.6%6.4%
המילואימניקים4843.5%2.7%
ש"ס4363.1%5.3%
הציונות הדתית3772.7%5.1%
עמך ישראל2481.8%1.7%
הרשימה המשותפת1140.8%8.8%
רע"ם340.2%5.9%
יהדות התורה310.2%5.5%
נעם20.0%0.2%
יתר הרשימות570.4%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202668.8%40.4%52.8%1.1%
202262.2%45.3%52.3%0.6%
202160.1%39.4%58.5%0.3%
202064.0%47.0%52.2%0.5%
2019 · ספט׳63.7%42.8%56.4%0.3%
2019 · אפר׳64.4%58.3%35.4%0.3%
201567.3%63.1%34.1%0.9%
201362.9%50.3% גוש הימין43.0% גוש המרכז-שמאל0.4%
200962.2%59.9% גוש הימין37.0% גוש המרכז-שמאל0.3%
2006—43.0% גוש הימין50.9% גוש המרכז-שמאל0.2%
200364.1%60.6% גוש הימין37.0% גוש המרכז-שמאל0.3%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
רמות יצחק7,72372.6%הליכוד37.5%56.1%0.4%
תל חנן2,61267.4%הליכוד50.9%41.6%2.0%
גבעת נשר1,84565.8%הליכוד46.0%47.2%0.8%
בן דור76748.0%הליכוד39.8%50.3%4.0%
התאנה62983.6%ישר!18.6%77.7%0.8%
גבעת עמוס33859.9%ישראל ביתנו36.7%55.0%3.0%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים