נתיבות: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
נתיבות בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.9%, במקום הראשון ש"ס (28.9%). תוצאות לפי רשימות ול־13 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 28,354. שיעור הצבעה: 79.9%. קלפיות: 59.
תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת נתיבות במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ש"ס | 8,191 | 28.9% | 5.3% |
| הליכוד | 7,647 | 27.0% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 5,969 | 21.1% | 5.7% |
| יהדות התורה | 1,913 | 6.7% | 5.5% |
| הציונות הדתית | 1,379 | 4.9% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 825 | 2.9% | 5.9% |
| ישר! | 699 | 2.5% | 16.1% |
| ביחד | 480 | 1.7% | 9.3% |
| המילואימניקים | 480 | 1.7% | 2.7% |
| עמך ישראל | 342 | 1.2% | 1.7% |
| נעם | 96 | 0.3% | 0.2% |
| הדמוקרטים | 78 | 0.3% | 6.4% |
| רע"ם | 12 | 0.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 11 | 0.0% | 8.8% |
| יתר הרשימות | 232 | 0.8% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 79.9% | 88.5% | 7.3% | 0.1% |
| 2022 | 75.5% | 92.5% | 6.9% | 0.1% |
| 2021 | 70.3% | 86.2% | 13.1% | 0.0% |
| 2020 | 76.3% | 89.9% | 9.8% | 0.0% |
| 2019 · ספט׳ | 75.6% | 87.2% | 12.3% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 75.0% | 92.6% | 3.9% | 0.0% |
| 2015 | 76.5% | 95.7% | 3.5% | 0.1% |
| 2013 | 73.3% | 89.9% גוש הימין | 6.3% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 67.0% | 91.8% גוש הימין | 6.7% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 82.5% גוש הימין | 14.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 74.5% | 86.5% גוש הימין | 12.1% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| נתיבות מערב | 8,592 | 80.8% | הליכוד | 87.8% | 7.7% | 0.0% |
| נווה שרון | 5,341 | 83.0% | ש"ס | 86.6% | 8.1% | 0.0% |
| הרב צבאן | 3,383 | 76.3% | הליכוד | 83.8% | 11.8% | 0.3% |
| קהילות יעקב | 2,434 | 85.4% | ש"ס | 95.2% | 3.1% | 0.0% |
| הורד | 1,635 | 77.1% | הליכוד | 88.0% | 7.2% | 0.0% |
| אבוחצירא | 1,229 | 71.9% | הליכוד | 88.1% | 8.2% | 0.2% |
| חזני | 1,164 | 84.7% | ש"ס | 97.3% | 1.6% | 0.0% |
| ברית כהונה | 1,125 | 71.8% | ש"ס | 92.3% | 5.7% | 0.1% |
| קרית בן אריה | 1,121 | 83.8% | ש"ס | 93.8% | 3.0% | 0.0% |
| נווה נוי | 899 | 78.6% | הליכוד | 87.4% | 7.8% | 0.2% |
| מלכי ישראל | 663 | 77.3% | הליכוד | 93.4% | 4.4% | 0.0% |
| גבעת שפרא | 417 | 74.3% | הליכוד | 82.0% | 7.2% | 0.0% |
| נטעים | 351 | 74.3% | ש"ס | 82.3% | 14.8% | 0.0% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.