רחובות: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
רחובות בבחירות 2026: שיעור הצבעה 73.4%, במקום הראשון הליכוד (24.4%). תוצאות לפי רשימות ול־24 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 86,319. שיעור הצבעה: 73.4%. קלפיות: 187.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת רחובות במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 21,054 | 24.4% | 20.5% |
| ישר! | 17,628 | 20.4% | 16.1% |
| ביחד | 10,655 | 12.3% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 6,501 | 7.5% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 6,483 | 7.5% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 6,290 | 7.3% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 4,710 | 5.5% | 5.1% |
| ש"ס | 4,363 | 5.1% | 5.3% |
| המילואימניקים | 3,151 | 3.7% | 2.7% |
| יהדות התורה | 2,861 | 3.3% | 5.5% |
| עמך ישראל | 1,646 | 1.9% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 166 | 0.2% | 8.8% |
| רע"ם | 153 | 0.2% | 5.9% |
| נעם | 53 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 605 | 0.7% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 73.4% | 45.5% | 47.8% | 0.4% |
| 2022 | 68.9% | 51.8% | 46.2% | 0.3% |
| 2021 | 66.8% | 42.8% | 55.4% | 0.2% |
| 2020 | 69.2% | 53.1% | 46.2% | 0.3% |
| 2019 · ספט׳ | 69.0% | 48.8% | 50.2% | 0.2% |
| 2019 · אפר׳ | 69.4% | 55.4% | 38.5% | 0.2% |
| 2015 | 71.2% | 62.4% | 36.2% | 0.2% |
| 2013 | 67.0% | 51.7% גוש הימין | 41.5% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 63.9% | 58.1% גוש הימין | 38.2% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2006 | — | 42.4% גוש הימין | 50.0% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 66.6% | 57.9% גוש הימין | 40.0% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| שכונה א' | 10,361 | 69.2% | ישר! | 23.9% | 69.8% | 1.0% |
| שכונה ב' | 7,386 | 68.9% | ישר! | 24.1% | 69.9% | 0.7% |
| רחובות המדע | 7,306 | 81.9% | ישר! | 23.2% | 69.8% | 0.2% |
| שכונה ג' | 5,271 | 70.6% | יהדות התורה | 65.8% | 29.8% | 0.2% |
| אושיות | 5,001 | 70.2% | הליכוד | 72.1% | 21.8% | 0.1% |
| רחובות ההולנדית | 4,544 | 80.3% | ישר! | 30.9% | 62.0% | 0.2% |
| קריית דוד | 4,477 | 79.0% | הליכוד | 68.4% | 25.1% | 0.1% |
| רחובות החדשה | 4,432 | 81.1% | ישר! | 36.0% | 57.2% | 0.1% |
| דניה | 4,299 | 67.4% | ש"ס | 81.7% | 13.4% | 0.1% |
| אפרים | 4,029 | 77.1% | הליכוד | 43.7% | 47.8% | 0.2% |
| גבעתי | 3,785 | 76.6% | הליכוד | 60.4% | 32.2% | 0.2% |
| שכונה ד' | 3,610 | 70.1% | הליכוד | 49.1% | 45.3% | 0.2% |
| קריית משה | 3,425 | 63.6% | הליכוד | 67.9% | 21.8% | 0.8% |
| אבן גבירול | 2,863 | 76.3% | הליכוד | 53.3% | 38.9% | 0.2% |
| היובל | 2,839 | 78.2% | ישר! | 37.1% | 55.1% | 0.2% |
| מרמורק | 2,514 | 73.1% | הליכוד | 57.1% | 34.9% | 0.1% |
| נווה יהודה | 2,487 | 71.9% | ישר! | 21.1% | 73.1% | 0.8% |
| אבני חן | 2,088 | 75.8% | הליכוד | 68.9% | 24.5% | 0.1% |
| רחובות הצעירה | 1,706 | 81.0% | הליכוד | 46.4% | 45.2% | 0.0% |
| עין גנים | 1,288 | 66.8% | הליכוד | 52.0% | 40.2% | 0.2% |
| מקוב | 1,044 | 77.8% | הליכוד | 56.9% | 37.8% | 0.0% |
| חבצלת | 733 | 73.2% | ישר! | 27.1% | 66.3% | 1.5% |
| סלע | 501 | 74.9% | הליכוד | 45.3% | 50.3% | 0.2% |
| רחובות | 330 | 80.0% | ישר! | 24.2% | 69.7% | 1.8% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.