VoteIsrael

טובא-זנגרייה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

טובא-זנגרייה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 76.9%, במקום הראשון רע"ם (79.3%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 3,929. שיעור הצבעה: 76.9%. קלפיות: 8.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת טובא-זנגרייה במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
רע"ם3,11479.3%5.9%
הרשימה המשותפת49612.6%8.8%
הדמוקרטים1944.9%6.4%
ישר!481.2%16.1%
הליכוד150.4%20.5%
ישראל ביתנו70.2%5.9%
המילואימניקים30.1%2.7%
ביחד20.1%9.3%
עוצמה יהודית20.1%5.7%
ש"ס20.1%5.3%
נעם20.1%0.2%
יהדות התורה10.0%5.5%
יתר הרשימות431.1%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202676.9%0.5%6.4%91.9%
202243.9%3.4%5.9%88.7%
202133.0%19.5%14.4%65.3%
202051.8%2.0%11.9%85.2%
2019 · ספט׳44.2%5.2%30.7%54.7%
2019 · אפר׳30.3%8.7%54.3%32.2%
201546.6%6.9%13.1%76.9%
201333.1%16.1% גוש הימין20.8% גוש המרכז-שמאל59.0%
200935.7%5.5% גוש הימין13.1% גוש המרכז-שמאל79.1%
2006—1.9% גוש הימין65.5% גוש המרכז-שמאל29.8%
200350.0%2.0% גוש הימין50.7% גוש המרכז-שמאל45.7%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
טובא-זנר'רייה3,92976.9%רע"ם0.5%6.4%91.9%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים