VoteIsrael

ג'ולס: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

ג'ולס בבחירות 2026: שיעור הצבעה 65.4%, במקום הראשון ישר! (46.4%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 3,448. שיעור הצבעה: 65.4%. קלפיות: 8.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת ג'ולס במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
ישר!1,60046.4%16.1%
ישראל ביתנו85224.7%5.9%
הליכוד48013.9%20.5%
ביחד1845.3%9.3%
הדמוקרטים1795.2%6.4%
המילואימניקים551.6%2.7%
עמך ישראל260.8%1.7%
רע"ם190.6%5.9%
הרשימה המשותפת170.5%8.8%
עוצמה יהודית140.4%5.7%
ש"ס20.1%5.3%
הציונות הדתית20.1%5.1%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות170.5%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202665.4%14.4%81.6%1.0%
202253.8%19.4%76.6%2.7%
202158.1%37.1%60.4%1.5%
202060.4%24.1%72.0%3.1%
2019 · ספט׳61.8%10.6%88.5%0.5%
2019 · אפר׳55.9%28.1%64.3%0.5%
201559.8%46.0%47.4%5.6%
201363.2%42.8% גוש הימין52.2% גוש המרכז-שמאל3.8%
200952.5%36.0% גוש הימין53.5% גוש המרכז-שמאל7.6%
2006—23.1% גוש הימין61.8% גוש המרכז-שמאל11.1%
200374.4%39.3% גוש הימין58.9% גוש המרכז-שמאל1.7%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
ג'וליס3,44865.4%ישר!14.4%81.6%1.0%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים