שדרות: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
שדרות בבחירות 2026: שיעור הצבעה 72.3%, במקום הראשון הליכוד (39.4%). תוצאות לפי רשימות ול־11 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 20,474. שיעור הצבעה: 72.3%. קלפיות: 46.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת שדרות במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 8,075 | 39.4% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 3,444 | 16.8% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 2,441 | 11.9% | 5.1% |
| ש"ס | 1,444 | 7.1% | 5.3% |
| ישר! | 1,351 | 6.6% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 1,075 | 5.3% | 5.9% |
| ביחד | 936 | 4.6% | 9.3% |
| המילואימניקים | 681 | 3.3% | 2.7% |
| עמך ישראל | 465 | 2.3% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 302 | 1.5% | 6.4% |
| נעם | 64 | 0.3% | 0.2% |
| יהדות התורה | 48 | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 23 | 0.1% | 8.8% |
| רע"ם | 17 | 0.1% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 108 | 0.5% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 72.3% | 75.5% | 17.9% | 0.2% |
| 2022 | 65.6% | 79.8% | 18.5% | 0.2% |
| 2021 | 59.8% | 63.7% | 34.8% | 0.2% |
| 2020 | 65.4% | 75.5% | 23.8% | 0.2% |
| 2019 · ספט׳ | 64.2% | 69.3% | 30.1% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 64.8% | 79.4% | 13.2% | 0.1% |
| 2015 | 62.6% | 86.6% | 11.9% | 0.2% |
| 2013 | 55.6% | 71.5% גוש הימין | 22.5% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 52.5% | 79.6% גוש הימין | 17.8% גוש המרכז-שמאל | 0.5% |
| 2006 | — | 57.4% גוש הימין | 38.8% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 61.7% | 71.9% גוש הימין | 25.6% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| בן גוריון | 4,481 | 66.9% | הליכוד | 74.1% | 19.1% | 0.2% |
| נאות הנביאים | 2,933 | 76.0% | הליכוד | 73.4% | 20.0% | 0.0% |
| נאות יצחק רבין | 2,745 | 78.1% | הליכוד | 81.4% | 12.8% | 0.2% |
| שדרות | 2,455 | 71.3% | הליכוד | 75.8% | 17.3% | 0.3% |
| נאות אביב | 1,757 | 71.8% | הליכוד | 76.9% | 16.6% | 0.1% |
| הכלניות | 1,558 | 73.1% | הליכוד | 70.5% | 23.0% | 0.2% |
| שדרות בפארק | 1,468 | 81.5% | הליכוד | 74.1% | 17.5% | 0.0% |
| נאות המייסדים | 952 | 70.3% | הליכוד | 75.2% | 18.8% | 0.8% |
| הבוסתנים | 810 | 80.0% | הליכוד | 73.5% | 17.8% | 0.0% |
| נאות הדקל | 794 | 61.1% | הליכוד | 75.3% | 19.8% | 0.4% |
| נאות הנשיא | 521 | 70.2% | הליכוד | 83.3% | 11.1% | 0.4% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.