VoteIsrael

טורעאן: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

טורעאן בבחירות 2026: שיעור הצבעה 82.7%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (62.6%). תוצאות לפי רשימות ול־4 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 9,100. שיעור הצבעה: 82.7%. קלפיות: 16.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת טורעאן במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת5,69462.6%8.8%
רע"ם2,99832.9%5.9%
הדמוקרטים2082.3%6.4%
ישראל ביתנו560.6%5.9%
ישר!540.6%16.1%
הליכוד170.2%20.5%
עמך ישראל110.1%1.7%
הציונות הדתית60.1%5.1%
המילואימניקים50.1%2.7%
ביחד30.0%9.3%
עוצמה יהודית30.0%5.7%
יהדות התורה10.0%5.5%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות430.5%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202682.7%0.3%3.5%95.5%
202249.5%1.6%2.6%95.5%
202138.6%3.0%4.6%91.6%
202063.9%2.8%1.7%95.0%
2019 · ספט׳63.3%0.7%4.3%94.1%
2019 · אפר׳47.9%2.2%8.4%87.4%
201565.2%2.1%4.2%93.2%
201359.4%4.7% גוש הימין4.3% גוש המרכז-שמאל87.5%
200957.6%3.9% גוש הימין2.4% גוש המרכז-שמאל92.7%
2006—1.3% גוש הימין13.2% גוש המרכז-שמאל84.1%
200365.7%3.2% גוש הימין8.3% גוש המרכז-שמאל86.7%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
קבר אל-עבד2,70882.0%הרשימה המשותפת0.6%8.3%89.8%
אל-מליק2,40783.7%הרשימה המשותפת0.2%1.5%98.0%
אל-מנזלה2,16881.9%רע"ם0.2%1.4%98.1%
אל-מנאשר1,81783.5%הרשימה המשותפת0.1%1.6%97.6%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים