VoteIsrael

כפר יאסיף: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

כפר יאסיף בבחירות 2026: שיעור הצבעה 78.0%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (75.6%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 6,563. שיעור הצבעה: 78.0%. קלפיות: 13.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת כפר יאסיף במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת4,96375.6%8.8%
רע"ם76211.6%5.9%
הדמוקרטים4116.3%6.4%
ישר!1742.7%16.1%
ישראל ביתנו1091.7%5.9%
הליכוד921.4%20.5%
ביחד130.2%9.3%
עוצמה יהודית20.0%5.7%
יהדות התורה20.0%5.5%
עמך ישראל20.0%1.7%
ש"ס10.0%5.3%
המילואימניקים10.0%2.7%
יתר הרשימות310.5%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202678.0%1.5%10.8%87.2%
202263.9%3.2%5.2%90.9%
202156.3%4.4%12.6%82.3%
202070.2%2.1%5.6%92.1%
2019 · ספט׳67.1%2.5%10.9%85.9%
2019 · אפר׳60.9%5.2%11.6%82.4%
201571.6%4.3%6.4%88.8%
201366.6%3.1% גוש הימין6.6% גוש המרכז-שמאל89.3%
200967.1%1.5% גוש הימין4.2% גוש המרכז-שמאל93.5%
2006—1.0% גוש הימין14.6% גוש המרכז-שמאל83.8%
200372.9%1.7% גוש הימין10.4% גוש המרכז-שמאל84.0%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
גרעין הכפר6,56378.0%הרשימה המשותפת1.5%10.8%87.2%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים