VoteIsrael

ראשון לציון: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

ראשון לציון בבחירות 2026: שיעור הצבעה 71.7%, במקום הראשון הליכוד (29.4%). תוצאות לפי רשימות ול־27 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 159,205. שיעור הצבעה: 71.7%. קלפיות: 361.

תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת ראשון לציון במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הליכוד46,79729.4%20.5%
ישר!38,14824.0%16.1%
ביחד22,06513.9%9.3%
ישראל ביתנו15,5119.7%5.9%
עוצמה יהודית9,3955.9%5.7%
המילואימניקים7,2604.6%2.7%
הדמוקרטים6,2723.9%6.4%
הציונות הדתית4,8833.1%5.1%
ש"ס4,6492.9%5.3%
עמך ישראל2,7471.7%1.7%
יהדות התורה5340.3%5.5%
הרשימה המשותפת1220.1%8.8%
רע"ם670.0%5.9%
נעם480.0%0.2%
יתר הרשימות7070.4%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202671.7%41.6%51.5%0.1%
202266.2%48.4%49.7%0.1%
202164.4%38.7%59.4%0.1%
202066.9%49.0%50.6%0.1%
2019 · ספט׳66.8%44.0%55.4%0.1%
2019 · אפר׳67.7%53.1%40.9%0.1%
201570.9%58.9%39.5%0.1%
201366.2%44.9% גוש הימין48.8% גוש המרכז-שמאל0.1%
200964.0%51.6% גוש הימין45.1% גוש המרכז-שמאל0.2%
2006—33.2% גוש הימין60.9% גוש המרכז-שמאל0.1%
200365.8%54.6% גוש הימין43.1% גוש המרכז-שמאל0.2%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
רמב"ם17,12062.1%הליכוד40.5%52.6%0.1%
רמז14,78366.2%ישר!29.9%63.5%0.2%
שיכוני המזרח11,87777.6%הליכוד58.4%35.1%0.1%
כצנלסון9,49269.1%ישר!28.2%64.8%0.2%
ראשונים9,17972.2%ישר!36.0%57.3%0.1%
נאות שקמה8,55577.3%הליכוד43.5%50.4%0.1%
נווה ים7,45075.9%הליכוד41.7%51.7%0.1%
נחלת יהודה6,76280.2%הליכוד46.1%47.4%0.0%
קריית כרמים6,24977.3%הליכוד43.9%48.9%0.1%
רביבים6,24372.8%הליכוד45.7%47.4%0.1%
רמת אליהו6,01462.5%הליכוד68.8%22.9%0.1%
נווה חוף5,66265.3%הליכוד50.9%42.4%0.1%
אברמוביץ5,57363.5%ישר!31.5%62.4%0.2%
נאות אשלים5,55379.5%הליכוד40.5%52.6%0.0%
נרקיסים5,27684.7%הליכוד44.0%48.0%0.0%
קריית ראשון4,60675.9%הליכוד39.3%53.4%0.0%
קריית גנים4,23879.1%ישר!34.9%58.6%0.0%
נווה דקלים3,80478.2%הליכוד52.9%40.6%0.1%
נווה הדרים3,66676.9%ישר!32.9%60.3%0.2%
קדמת ראשון3,64968.1%הליכוד36.4%54.8%0.2%
קריית חתני פרס נובל3,50878.9%ישר!37.0%55.4%0.3%
השומר2,39966.2%הליכוד38.6%53.3%0.2%
מישור הנוף2,14880.9%ישר!35.1%58.6%0.1%
מרום ראשון1,83480.3%הליכוד37.6%53.9%0.0%
נעורים1,61376.8%הליכוד33.9%60.4%0.1%
נוריות1,39877.8%הליכוד50.1%43.3%0.4%
שער הים55470.2%הליכוד61.6%30.7%0.0%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים