אלעד: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
אלעד בבחירות 2026: שיעור הצבעה 84.6%, במקום הראשון ש"ס (38.9%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 22,902. שיעור הצבעה: 84.6%. קלפיות: 42.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ש"ס | 8,919 | 38.9% | 5.3% |
| יהדות התורה | 8,702 | 38.0% | 5.5% |
| עוצמה יהודית | 2,321 | 10.1% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 1,110 | 4.8% | 5.1% |
| הליכוד | 1,069 | 4.7% | 20.5% |
| ביחד | 77 | 0.3% | 9.3% |
| המילואימניקים | 55 | 0.2% | 2.7% |
| עמך ישראל | 55 | 0.2% | 1.7% |
| ישר! | 44 | 0.2% | 16.1% |
| נעם | 29 | 0.1% | 0.2% |
| הדמוקרטים | 25 | 0.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 24 | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 2 | 0.0% | 8.8% |
| רע"ם | 1 | 0.0% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 469 | 2.0% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 84.6% | 96.6% | 0.7% | 0.0% |
| 2022 | 84.4% | 99.4% | 0.4% | 0.0% |
| 2021 | 81.0% | 98.0% | 1.6% | 0.0% |
| 2020 | 85.6% | 99.6% | 0.3% | 0.0% |
| 2019 · ספט׳ | 85.8% | 99.5% | 0.5% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 84.6% | 98.6% | 0.4% | 0.0% |
| 2015 | 88.6% | 99.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2013 | 89.4% | 93.9% גוש הימין | 0.5% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2009 | 82.6% | 99.5% גוש הימין | 0.3% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2006 | — | 97.3% גוש הימין | 0.9% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2003 | 91.0% | 98.9% גוש הימין | 0.4% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| אלעד | 22,902 | 84.6% | ש"ס | 96.6% | 0.7% | 0.0% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.