VoteIsrael

עראבה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

עראבה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 80.2%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (70.3%). תוצאות לפי רשימות ול־6 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 16,137. שיעור הצבעה: 80.2%. קלפיות: 28.

תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת עראבה במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת11,34470.3%8.8%
רע"ם4,48127.8%5.9%
הדמוקרטים1400.9%6.4%
ישר!190.1%16.1%
הליכוד160.1%20.5%
ביחד70.0%9.3%
ש"ס70.0%5.3%
ישראל ביתנו40.0%5.9%
יהדות התורה40.0%5.5%
הציונות הדתית10.0%5.1%
עמך ישראל10.0%1.7%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות1120.7%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202680.2%0.2%1.1%98.1%
202256.9%0.4%0.8%98.4%
202155.1%0.8%0.9%98.0%
202072.1%0.3%0.5%98.9%
2019 · ספט׳65.9%0.4%1.3%97.5%
2019 · אפר׳59.4%1.1%1.6%96.8%
201572.8%1.3%1.4%96.8%
201359.9%1.4% גוש הימין2.4% גוש המרכז-שמאל95.6%
200966.4%0.3% גוש הימין3.2% גוש המרכז-שמאל96.0%
2006—0.8% גוש הימין6.9% גוש המרכז-שמאל91.6%
200360.7%1.1% גוש הימין7.4% גוש המרכז-שמאל82.5%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
אל-בלאן4,69781.0%הרשימה המשותפת0.1%0.8%98.2%
אל-מרוש3,44680.0%הרשימה המשותפת0.2%1.1%98.1%
אל-חריקה2,36279.8%הרשימה המשותפת0.2%1.1%98.3%
ואדי חוסיין2,22279.8%הרשימה המשותפת0.2%1.0%97.9%
כנאענה1,78281.3%הרשימה המשותפת0.1%1.3%97.9%
ואדי אל-עין1,62878.5%הרשימה המשותפת0.2%1.5%97.7%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים