מגדל העמק: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
מגדל העמק בבחירות 2026: שיעור הצבעה 69.5%, במקום הראשון הליכוד (39.1%). תוצאות לפי רשימות ול־12 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 16,173. שיעור הצבעה: 69.5%. קלפיות: 39.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת מגדל העמק במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 6,326 | 39.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 2,200 | 13.6% | 5.9% |
| ש"ס | 1,812 | 11.2% | 5.3% |
| ישר! | 1,582 | 9.8% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 1,463 | 9.0% | 5.7% |
| ביחד | 876 | 5.4% | 9.3% |
| הציונות הדתית | 705 | 4.4% | 5.1% |
| המילואימניקים | 427 | 2.6% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 258 | 1.6% | 6.4% |
| עמך ישראל | 249 | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 182 | 1.1% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 9 | 0.1% | 8.8% |
| נעם | 9 | 0.1% | 0.2% |
| רע"ם | 6 | 0.0% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 69 | 0.4% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 69.5% | 64.8% | 30.4% | 0.1% |
| 2022 | 64.0% | 69.1% | 29.6% | 0.1% |
| 2021 | 60.5% | 61.2% | 37.5% | 0.1% |
| 2020 | 63.7% | 67.6% | 32.0% | 0.0% |
| 2019 · ספט׳ | 63.7% | 63.3% | 36.0% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 63.3% | 79.4% | 15.1% | 0.1% |
| 2015 | 65.4% | 83.1% | 15.6% | 0.0% |
| 2013 | 61.4% | 71.5% גוש הימין | 23.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 59.1% | 74.9% גוש הימין | 22.7% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 59.0% גוש הימין | 36.2% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 64.3% | 73.8% גוש הימין | 24.2% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| קרית רבין | 3,011 | 78.1% | הליכוד | 57.7% | 36.5% | 0.1% |
| נוף העמק | 2,054 | 75.3% | הליכוד | 68.6% | 26.2% | 0.1% |
| מצפה העמק | 1,588 | 77.8% | הליכוד | 64.0% | 30.7% | 0.0% |
| שלום עליכם | 1,487 | 65.2% | הליכוד | 62.5% | 34.1% | 0.0% |
| יערת העמק | 1,337 | 76.0% | הליכוד | 53.5% | 40.8% | 0.0% |
| גן ישראל | 1,304 | 59.4% | הליכוד | 72.7% | 23.1% | 0.4% |
| רמת בלפור | 1,165 | 64.6% | הליכוד | 68.8% | 26.5% | 0.3% |
| מגדל אור | 1,114 | 70.5% | ש"ס | 88.7% | 10.2% | 0.0% |
| פנינת העמק | 903 | 71.9% | הליכוד | 62.7% | 32.4% | 0.1% |
| רמת אשכול | 848 | 65.0% | הליכוד | 71.1% | 25.1% | 0.0% |
| ספיר | 757 | 59.6% | הליכוד | 59.6% | 35.7% | 0.0% |
| בגין | 605 | 51.5% | הליכוד | 53.6% | 39.3% | 0.3% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.