בית אל: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
בית אל בבחירות 2026: שיעור הצבעה 80.1%, במקום הראשון הציונות הדתית (71.3%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 3,223. שיעור הצבעה: 80.1%. קלפיות: 7.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת בית אל במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הציונות הדתית | 2,297 | 71.3% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 407 | 12.6% | 5.7% |
| הליכוד | 276 | 8.6% | 20.5% |
| נעם | 59 | 1.8% | 0.2% |
| עמך ישראל | 47 | 1.5% | 1.7% |
| ש"ס | 44 | 1.4% | 5.3% |
| ביחד | 22 | 0.7% | 9.3% |
| ישר! | 19 | 0.6% | 16.1% |
| המילואימניקים | 17 | 0.5% | 2.7% |
| יהדות התורה | 13 | 0.4% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 10 | 0.3% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 4 | 0.1% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 2 | 0.1% | 8.8% |
| רע"ם | 1 | 0.0% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 5 | 0.2% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 80.1% | 94.2% | 1.7% | 0.1% |
| 2022 | 77.2% | 98.5% | 1.1% | 0.0% |
| 2021 | 76.6% | 86.7% | 12.6% | 0.0% |
| 2020 | 80.1% | 99.3% | 0.4% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 81.6% | 99.1% | 0.8% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 85.1% | 93.9% | 0.7% | 0.0% |
| 2015 | 85.0% | 98.6% | 0.3% | 0.0% |
| 2013 | 85.7% | 97.1% גוש הימין | 0.6% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 85.9% | 99.0% גוש הימין | 0.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 91.6% גוש הימין | 0.7% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
| 2003 | 87.2% | 98.6% גוש הימין | 0.8% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| בית אל | 3,223 | 80.1% | הציונות הדתית | 94.2% | 1.7% | 0.1% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.