מעלה אדומים: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
מעלה אדומים בבחירות 2026: שיעור הצבעה 73.4%, במקום הראשון הליכוד (42.4%). תוצאות לפי רשימות ול־9 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 21,274. שיעור הצבעה: 73.4%. קלפיות: 48.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת מעלה אדומים במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 9,019 | 42.4% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 2,985 | 14.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 2,272 | 10.7% | 5.1% |
| ישר! | 1,652 | 7.8% | 16.1% |
| ש"ס | 1,274 | 6.0% | 5.3% |
| ביחד | 1,124 | 5.3% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 1,040 | 4.9% | 5.9% |
| המילואימניקים | 672 | 3.2% | 2.7% |
| עמך ישראל | 672 | 3.2% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 202 | 0.9% | 6.4% |
| יהדות התורה | 165 | 0.8% | 5.5% |
| נעם | 26 | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 6 | 0.0% | 8.8% |
| רע"ם | 6 | 0.0% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 159 | 0.7% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 73.4% | 73.9% | 18.9% | 0.1% |
| 2022 | 70.0% | 80.4% | 18.4% | 0.1% |
| 2021 | 67.4% | 65.4% | 33.4% | 0.1% |
| 2020 | 71.2% | 81.2% | 18.4% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 70.2% | 77.3% | 22.2% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 73.1% | 80.1% | 11.7% | 0.0% |
| 2015 | 74.9% | 87.0% | 11.5% | 0.1% |
| 2013 | 71.1% | 76.9% גוש הימין | 18.4% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 66.4% | 81.8% גוש הימין | 16.3% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 65.2% גוש הימין | 29.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 72.2% | 82.7% גוש הימין | 14.4% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| נופי סלע מרכז | 5,944 | 74.4% | הליכוד | 75.0% | 18.0% | 0.1% |
| צמח השדה | 4,681 | 75.0% | הליכוד | 71.5% | 21.0% | 0.0% |
| כלי שיר | 2,105 | 65.1% | הליכוד | 69.4% | 23.1% | 0.0% |
| מגדים | 2,051 | 73.6% | הליכוד | 75.4% | 18.3% | 0.1% |
| נופי סלע צפון | 1,897 | 77.1% | הליכוד | 75.2% | 18.6% | 0.0% |
| הנחלים | 1,628 | 71.4% | הליכוד | 75.7% | 17.6% | 0.0% |
| מצפה נבו | 1,183 | 72.0% | הציונות הדתית | 73.4% | 14.3% | 0.1% |
| משואה | 899 | 80.6% | הליכוד | 78.4% | 16.6% | 0.0% |
| קריית חינוך | 886 | 71.5% | הליכוד | 76.0% | 16.8% | 0.1% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.