קריית גת: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
קריית גת בבחירות 2026: שיעור הצבעה 73.3%, במקום הראשון הליכוד (39.0%). תוצאות לפי רשימות ול־15 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 37,231. שיעור הצבעה: 73.3%. קלפיות: 90.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת קריית גת במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 14,508 | 39.0% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 4,111 | 11.0% | 5.7% |
| ש"ס | 3,547 | 9.5% | 5.3% |
| ישר! | 3,202 | 8.6% | 16.1% |
| יהדות התורה | 2,909 | 7.8% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 2,725 | 7.3% | 5.9% |
| ביחד | 1,897 | 5.1% | 9.3% |
| הציונות הדתית | 1,770 | 4.8% | 5.1% |
| המילואימניקים | 1,076 | 2.9% | 2.7% |
| עמך ישראל | 569 | 1.5% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 359 | 1.0% | 6.4% |
| נעם | 111 | 0.3% | 0.2% |
| רע"ם | 27 | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 22 | 0.1% | 8.8% |
| יתר הרשימות | 398 | 1.1% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 73.3% | 72.1% | 22.0% | 0.1% |
| 2022 | 68.5% | 74.6% | 23.7% | 0.1% |
| 2021 | 62.6% | 64.5% | 34.1% | 0.0% |
| 2020 | 68.1% | 72.7% | 26.9% | 0.0% |
| 2019 · ספט׳ | 67.0% | 66.4% | 32.6% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 66.6% | 80.2% | 14.2% | 0.0% |
| 2015 | 67.6% | 84.8% | 14.0% | 0.0% |
| 2013 | 60.9% | 71.7% גוש הימין | 22.4% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 60.7% | 77.3% גוש הימין | 20.2% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 59.9% גוש הימין | 34.4% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 60.9% | 73.7% גוש הימין | 23.8% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| הנחל | 5,120 | 82.9% | הליכוד | 68.5% | 23.9% | 0.1% |
| אבני החושן | 4,022 | 83.3% | הליכוד | 67.2% | 24.5% | 0.0% |
| השופטים | 3,456 | 69.2% | הליכוד | 71.7% | 21.1% | 0.2% |
| צה"ל | 3,305 | 67.1% | הליכוד | 60.8% | 33.8% | 0.3% |
| רמות דוד | 3,172 | 81.2% | יהדות התורה | 88.2% | 9.0% | 0.1% |
| ההעפלה | 2,860 | 70.9% | הליכוד | 60.5% | 33.1% | 0.0% |
| הפרחים | 2,554 | 76.7% | הליכוד | 74.2% | 20.7% | 0.0% |
| מלכי ישראל | 2,525 | 70.7% | הליכוד | 74.1% | 19.3% | 0.0% |
| מגדים | 2,256 | 72.4% | הליכוד | 73.1% | 22.3% | 0.0% |
| גליקסון | 2,039 | 73.0% | הליכוד | 77.3% | 17.8% | 0.2% |
| בני ישראל | 1,630 | 61.0% | הליכוד | 74.2% | 19.4% | 0.7% |
| אתרי המקרא | 1,595 | 77.8% | יהדות התורה | 88.5% | 9.7% | 0.1% |
| הנביאים | 1,287 | 62.5% | הליכוד | 76.5% | 18.8% | 0.2% |
| הקוממיות | 1,272 | 62.6% | הליכוד | 71.1% | 22.6% | 0.4% |
| פ"ז | 138 | 46.4% | הליכוד | 85.5% | 10.9% | 0.0% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.