VoteIsrael

באקה אל-גרביה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

באקה אל-גרביה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 80.3%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (72.2%). תוצאות לפי רשימות ול־8 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 18,035. שיעור הצבעה: 80.3%. קלפיות: 31.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת באקה אל-גרביה במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת13,01372.2%8.8%
רע"ם4,67325.9%5.9%
הדמוקרטים1741.0%6.4%
הליכוד330.2%20.5%
ישר!330.2%16.1%
ביחד30.0%9.3%
עוצמה יהודית20.0%5.7%
ש"ס20.0%5.3%
המילואימניקים20.0%2.7%
ישראל ביתנו10.0%5.9%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות980.5%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202680.3%0.2%1.2%98.1%
202247.5%0.6%3.2%95.5%
202131.3%1.7%6.1%91.2%
202061.9%0.5%1.2%97.8%
2019 · ספט׳57.9%0.5%4.5%94.5%
2019 · אפר׳42.9%1.7%13.7%83.3%
201561.5%0.3%5.1%94.1%
201343.3%0.6% גוש הימין21.3% גוש המרכז-שמאל73.9%
200949.8%0.4% גוש הימין5.4% גוש המרכז-שמאל93.1%
2006—0.5% גוש הימין31.8% גוש המרכז-שמאל66.2%
200348.4%1.0% גוש הימין25.6% גוש המרכז-שמאל65.1%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
אום א-רקאקי4,67880.6%הרשימה המשותפת0.1%1.2%98.1%
אל-מווארס2,92480.8%הרשימה המשותפת0.2%1.4%97.6%
אל-ח'רבה2,33080.9%הרשימה המשותפת0.3%1.1%97.7%
א-נמלה2,23878.1%הרשימה המשותפת0.3%1.3%97.8%
ואדי אל-ח'רובי1,75479.4%הרשימה המשותפת0.2%1.0%98.3%
א-שמיה1,71479.4%הרשימה המשותפת0.1%1.0%98.8%
א-דרדס1,23582.3%הרשימה המשותפת0.4%0.9%98.2%
אל-ג'באל1,16281.6%הרשימה המשותפת0.2%1.2%98.5%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים