פרדס חנה-כרכור: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
פרדס חנה-כרכור בבחירות 2026: שיעור הצבעה 75.9%, במקום הראשון ישר! (24.5%). תוצאות לפי רשימות ול־10 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 27,357. שיעור הצבעה: 75.9%. קלפיות: 56.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת פרדס חנה-כרכור במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ישר! | 6,693 | 24.5% | 16.1% |
| הליכוד | 6,416 | 23.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 4,326 | 15.8% | 6.4% |
| ביחד | 3,471 | 12.7% | 9.3% |
| הציונות הדתית | 1,522 | 5.6% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 1,259 | 4.6% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 1,147 | 4.2% | 5.7% |
| המילואימניקים | 964 | 3.5% | 2.7% |
| ש"ס | 694 | 2.5% | 5.3% |
| עמך ישראל | 498 | 1.8% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 100 | 0.4% | 8.8% |
| רע"ם | 70 | 0.3% | 5.9% |
| יהדות התורה | 70 | 0.3% | 5.5% |
| נעם | 22 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 105 | 0.4% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 75.9% | 36.0% | 57.6% | 0.6% |
| 2022 | 69.4% | 43.1% | 53.9% | 0.6% |
| 2021 | 69.2% | 34.7% | 62.5% | 0.3% |
| 2020 | 71.5% | 43.8% | 55.2% | 0.7% |
| 2019 · ספט׳ | 71.0% | 40.4% | 58.7% | 0.3% |
| 2019 · אפר׳ | 72.2% | 44.4% | 50.0% | 0.3% |
| 2015 | 71.6% | 53.5% | 44.2% | 0.3% |
| 2013 | 65.3% | 43.1% גוש הימין | 48.6% גוש המרכז-שמאל | 0.6% |
| 2009 | 61.3% | 50.8% גוש הימין | 43.0% גוש המרכז-שמאל | 0.6% |
| 2006 | — | 38.2% גוש הימין | 54.3% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2003 | 64.7% | 60.6% גוש הימין | 36.2% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| מרכז פרדס חנה | 6,374 | 74.9% | ישר! | 34.5% | 59.4% | 0.7% |
| יובלים | 3,524 | 81.4% | ישר! | 12.5% | 82.3% | 0.5% |
| גינת אגוז | 3,066 | 79.2% | הליכוד | 43.3% | 49.2% | 0.6% |
| עמידר | 2,690 | 64.3% | הליכוד | 60.2% | 31.9% | 0.4% |
| נווה מרחב | 2,547 | 74.9% | הליכוד | 56.0% | 37.0% | 0.5% |
| פרחי הדר | 2,319 | 80.6% | ישר! | 28.2% | 66.1% | 0.6% |
| יפה נוף | 1,904 | 75.0% | הליכוד | 48.5% | 45.1% | 0.4% |
| מרכז כרכור | 1,731 | 80.8% | ישר! | 20.2% | 74.2% | 1.0% |
| נווה אפרים | 1,604 | 75.0% | הליכוד | 39.3% | 52.9% | 0.6% |
| אחוזה ירוקה | 1,598 | 79.1% | ישר! | 17.5% | 77.0% | 0.9% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.