VoteIsrael

מודיעין עילית: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

מודיעין עילית בבחירות 2026: שיעור הצבעה 84.2%, במקום הראשון יהדות התורה (76.7%). תוצאות לפי רשימות ול־4 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 32,940. שיעור הצבעה: 84.2%. קלפיות: 62.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת מודיעין עילית במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
יהדות התורה25,26576.7%5.5%
ש"ס4,73714.4%5.3%
עוצמה יהודית5731.7%5.7%
הציונות הדתית3060.9%5.1%
הליכוד1950.6%20.5%
נעם230.1%0.2%
ביחד200.1%9.3%
המילואימניקים160.0%2.7%
הדמוקרטים150.0%6.4%
ישר!100.0%16.1%
ישראל ביתנו90.0%5.9%
עמך ישראל70.0%1.7%
רע"ם30.0%5.9%
הרשימה המשותפת20.0%8.8%
יתר הרשימות1,7595.3%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202684.2%94.3%0.2%0.0%
202282.0%99.7%0.1%0.0%
202181.0%99.6%0.3%0.0%
202083.4%99.8%0.1%0.0%
2019 · ספט׳84.5%99.7%0.2%0.0%
2019 · אפר׳84.5%99.2%0.1%0.0%
201589.3%99.5%0.1%0.0%
201390.7%98.1% גוש הימין0.2% גוש המרכז-שמאל0.0%
200987.0%99.8% גוש הימין0.1% גוש המרכז-שמאל0.0%
2006—99.2% גוש הימין0.2% גוש המרכז-שמאל0.0%
200391.7%99.9% גוש הימין0.1% גוש המרכז-שמאל0.0%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
קריית ספר15,81482.8%יהדות התורה94.1%0.1%0.0%
אחוזת ברכפלד8,84283.3%יהדות התורה96.0%0.3%0.0%
נאות הפסגה4,83088.6%יהדות התורה93.4%0.2%0.0%
גרין פארק - אבי עזרי3,45487.0%יהדות התורה92.7%0.1%0.0%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים